Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Röviden, tömören szeretném leírni a történetet:


1 évig csak beszélgettünk ezzel a fiúval mire párkapcsolat lett belőle. Összejöttünk, bemutattuk egymást a családnak. Minden nagyon jó volt. Amikor bemutattam itthon, ő már itt is aludt aznap. Azt terveztük, hogy lefekszünk egymással szüzek vagyunk). Megpróbáltuk, de részéről nem ment a dolog. Amikor behatolásra került sor, lelankadt neki. Én mondtam, hogy ne idegeskedjen rajta, várjunk vele, nyugodjon meg, majd sikerülni fog. Eltelt 3 hónap, de egy szót nem ejtett a dologról, nekem viszont kezdett kicsi furcsa lenni, hogy még mindig nem történt meg. Azt hittem, hogy pár alkalom és menni fog neki. Közben történtek dolgok, kicsit eltávolodtunk egymástól. Tudni kell, hogy annyira nem egy határozott típus, anyám asszony katonája, de ez nem az ő hibája hanem sajnos neveléséből adódik. Nem is ez a lényeg...Majd felhoztam neki a dolgot, hogy én nagyon szeretnék már szexelni, nem bírom és mondja el, hogy mi a probléma, hátha tudok segíteni. Elmondta, hogy fél attól, hogy fájdalmat okoz nekem és ezért nem megy neki. El szeretne menni pszichológushoz, mert így is sokat váratott már és el kellett volna mondania. Szakítottunk. Nem csak emiatt, voltak más problémák is. Most újra elkezdtünk beszélni, elvileg volt egyszer pszichológusnál, el is mesélte, hogy mit beszéltek. Azóta viszont semmi. Gondolom az orvos nem fogad pácienseket a korona vírus miatt. Mindegy is. Most már azt mondja, hogy nagyon szeretne velem lefeküdni, reméli, hogy magabiztosabb lesz és sikerülni fog. Illetve még azt mondja, hogy agyalni szokott közben mikor pettingelünk meg fél, hogy ránk nyitnak meg zavarja, hogy vannak a másik szobában. Mióta újra beszélünk, találkozgatunk, van amikor pettingelünk is. Kemény szokott lenni a farka, ilyen téren nem szokott gond lenni. Viszont engem ez továbbra is zavar, hogy még mindig várni akar és azt gondolja, hogy én még hónapokat fogok várni megint. Én nem akarom siettetni, de én úgy érzem, hogy valami nem kerek. Szerintem nem kíván annyira, hogy lefeküdjön velem, de még magának sem akarja bevallani vagy nem tudom.

Nagyon sokat ostorozom magam mostanában, hogy lehet én vagyok a hibás emiatt, én csinálok valamit rosszul...stb. Ő azt mondja, hogy nagyon jól csinálom meg érzem, hallom is amikor vele vagyok. Nagyon szeretnék neki segíteni, megoldani ezt. De végtelenségig én sem akarok várni.


Szóval a kérdésem az, hogy mi lehet a baj? Mit tudnék tenni, hogy végre sikerüljön, hogy végre tudjunk szexelni?


Ami még fontos lehet az az, hogy én 21 éves vagyok, 24 éves és szüzek vagyunk mindketten.


Kérlek titeket, csak normális válaszokat írjatok, ne oltogassatok!


Köszönöm! További szép estét nektek!



#szex #szüzesség #párkapcsolat #nem tud lefeküdni velem
2020. ápr. 6. 19:06
 1/10 anonymousreview60 ***** válasza:
76%

Elismerésem a kitartásodért, remélem összejön nektek. Egy átlag mai 21 éves lány már rég dobta volna a pasit és vissza sem néz.

1. A pszichológus nem orvos, hanem bölcsész. Az orvos a pszichiáter.

2. Pszichoterápiára szabad járni most is (a rendelet megengedi, én is járok). Gebasz esetén Skype.

3. "de én úgy érzem, hogy valami nem kerek. Szerintem nem kíván annyira, hogy lefeküdjön velem, de még magának sem akarja bevallani vagy nem tudom"

A srác vagy homoszexuális/biszex (önmagának sem bevallva), aki a fiúk felé húz és egyszerűen nem megy neki a behatolás, de a felállás még megy lányra vagy olyan mennyiségű komplexust neveltek bele, hogy az nem 2-3-5-20 terápiás alkalom alatt fog elmúlni. Itt vagy lesz szex valami csoda folytán holnap vagy holnapután vagy még 2-3 hónapig nem (jobb esetben).

4. 24 éves szűz fiú. Huhuhúú. Ott keményen gátlások vannak, csak kérdés, milyenek. Nem lesz egyszerű eset. Mondom ezt én, aki 38 évesen vesztettem el a szüzességemet. Ha mégis összejön a dolog, akkor készülj arra, hogy a kezdeti fellángolás után eszébe fog jutni, hogy de milyen lehet mással, mert még nem csinálta.

5. Az anyámasszony katonájaság miatt azt gyanítom, az anyja kinevelt belőle minden férfias kvalitást, ezért nem mer veled szemben "kemény" lenni.

6. Azt javaslom, hogy amikor áll neki "nekifutásból" tedd fel a gumit és tedd be, hátha a sokk elmulasztja a gátlást (bár te is szűz vagy, ez így necces).

40FHET

2020. ápr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
A külsőddel elégedett vagy te 21 éves szűz lány?? Te mire vártál 21 évig, ha nem titok? Mert eddig nem volt sürgős, most hirtelen már igen... Hm?
2020. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ajajj, van baj a fiúnál bőven. Ismerek valakit, aki egy az egyben ilyen férfi, mondjuk nem a te barátod, mert neki már van több mint egy éve csaja, de pont ezt művelte ő is a csajjal...
2020. ápr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem túl türelmetlen vagy. Gyakoroljátok a pettinget, sokat ismerkedjetek még egymás testével, simogassátok, cirógassátok egymást. Ezt tegyétek még egypárszor. Aztán, amikor valóban jó keménynek érzed őt a markodban, akkor irányítsad neki be magadba. Fontos, hogy mindketten, de főleg a Te nyílásod kellően sikamlós legyen. Először ne akarjad, hogy tövig behatoljon. Kóstolgassátok a szituációt. Textília legyen alattad (kezed ügyében) ha esetleg egy kis vér szabadulna el.

Türelem, türelem!

Ffi.

2020. ápr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Lenne egy olyan kérdésem, hogy miért mérgezed magad azzal hogy egy beteg embert próbálsz megmenteni? Akit ráadásul nem lehet?

Nem veszed észre hogy te is kezdesz beteg lenni? Kezdenek önértékelési gondjaid lenni. Magadat ostorozod.

Én úgy ahogy van kilépnék ebből, mert ebbe belebetegszel...

2020. ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A hasznos és normális válaszokat köszönöm.


Utolsó válaszoló: Sokszor megkérdezem magamtól. Ezt elhiheted. Ennyi idő után is még mindig hinni akarom, hogy valami csoda fog történni. Mélyen, legbelül talán tudom, hogy semmi nem fog változni.

Szinte biztos, hogy önértékelési gondjaim vannak. Eddig nem voltak. De egy ideje érzem, hogy nem vagyok elégedett magammal. Hibáztatom magam, hogy lehet velem van baj, miattam nem megy neki, de ő nem meri nekem elmondani. Szeretnék vele beszélni erről, de megbántani sem akarom meg kényes téma ez. De nagyon! Valahol még szeretem, segíteni akarok neki. És ebbe lassan tönkremegyek. Félek attól, hogy esetleg egy következő kapcsolatba ezt magammal viszem.

2020. ápr. 6. 20:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Én hallottam már hasonló történteket és a pasiról végül minden esetben kiderült, hogy meleg volt, csak még próbálkozott lányokkal.
2020. ápr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonymousreview60 ***** válasza:
76%

#7: Egy barátom volt ilyen. Annyira probálkozott, hogy másfél évig + fél év szünet + fél évig volt együtt a kollégium 2. legszebb nőjével.

Kérdező:

1. Egy másik ismerősöm jött össze egy lényegesen fiatalabb sráccal. Az elején a srác szabályosan lekonyult, pedig 1 perccel korábban betonkemény volt: a valláskárosult szülők nevelési komplexusai dolgoztak benne.

2. Kényes a téma meg minden, de a szex erről szól, hogy olyant csinálunk, mondunk, mutatunk, amit másnak aztán nem, anyánknak sem (neki meg aztán főleg nem). Ki kell mondani a bajodat. Mond azt, hogy nem érdekel, hogy fáj, de tolja be. vagy amit akarsz.

3. Nem a te dolgot megmenteni a srácot. Majd ledolgozza ezt a bajt. Vagy nem. Attól tedd függővé a dolgot, hogy vársz rá vagy sem és hogy mennyit, hogy jár-e terápiára. Ha nem, akkor lapát. Ne pazarold az idődet! Ha rossz pasit választasz dugni jól tudó f.a.szokkal éppen elég időd el megy majd párkapcsolatban.

2020. ápr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%

Én ellentmondást látok. Az látszik, hogy nem gyógyult ki. A pszicológus nem segített (nem lepődök meg, felesleges pénzkidobás, nem is tudom, minek vannak..)

Az is igaz viszont, ha nem tetszenél neki, nem vonzódna hozzád, logikus, hogy nem lenne veled!

Még neccesebb ez, hogy te is szűz vagy. Vak vezet világtalant. Szerintem maradjatok csak barátok, pasit meg keress mást magadnak, aki normális, talpraesett és már nem szűz. Azzal nem lesz ilyen gondod.

A mostani barátodnak tapasztaltabb nőre van szüksége, aki jól ráugrik. Bár... Nekem van egy olyan sejtésem, ez a fiú sosem lesz egy nagy ász a szexben.

2020. ápr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
En is igy voltam 19f.Najó nem ennyire durva az en szitum.Nekem viszont kozre jatazotr szerintem az is h a baratnom nem erost foglalkozott velem marmint az ekojatekkal..En ujjaltam kinyaltam, o is szuz volt en is,es en nem hanfolostam ra annyira igaz h a pasik mimsig bevethetoek,de nekem is elso volr es en ia QRVARA feltem h a baratnomnek milyen lesz sfajni foge.Igy mikor beakartam rakni lelankadtam,kb 5 perc mulva ujra kezdtem ujjalni es en meginr merev lettem,persze a baratnom nem tett ennek erdekeben es ekkor osszejott a dolog nem lankadtam.Szerintem ha legyen elojatek nekem is,marminr amit kapok elsore is megy es jobban ráeszmelek hogy o is nagyon akarja snen dog fajni neki vag nem dofja megbanni.
2020. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!