Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon ciki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon ciki?

Figyelt kérdés
Úgy ismerkedtünk meg a párommal hogy mind a ketten aszexuálisak vagyunk. Ő aludt én pedig nem tudtam aludni és néztem a tv-t és elkezdett érdekelni hogy mégis milyen lenne hogyha kielégíteném szájjal. A végén egy nagyon erőset spriccelt ami pont eltalálta a torkomat. Ettől elkezdtem öklendezni. Erre ő elkezdett ébredezni és mire felébredt lehánytam. Elment megfürdeni. Mit mondjak neki vagy hogyan beszéljem meg ezt vele hogy mi történt?

2020. ápr. 23. 01:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kamu szagot érzek... Nagyon büdös :( Kicsit hányás szagú
2020. ápr. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha nem hiszed el az nem az én bajom
2020. ápr. 23. 01:53
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

Ezt így elmondod neki.

Szerintem ha valaki a "párod", akkor már lehet előtte őszintének és nyíltnak lenni.

2020. ápr. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%

Juujjj ez nagyon cink..

Hát Csak magyarázd el és ha nevet rajta akkor nincs gáz 😂

2020. ápr. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Ha aludt mikor te szoptad,akkor hogy tudott a torkodba élvezni? Ne hazugálj össze-vissza...
2020. ápr. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5-ös! Alvás közben a biológiai funkciók nem kapcsolnak ki. De gondolom ezt egy felnőtt embernek aki ennyire otthon van a témában gondolom ezt nem kell elmagyaráznom.
2020. ápr. 23. 02:19
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki,már ha igaz.Max az hogy lehánytad,de ha két ember együtt él,minden megeshet
2020. ápr. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Már eleve ha elélvezel álmodban,egyből fel is kelsz rá...nem még átaludni azt hogy te matatod. A csávód meg csak arra ébredezett állítólag,mikor te öklendeztél...na ne szédíts már.


5.-ik voltam.

2020. ápr. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Tehát akkor összeggezzük, van 2 aszexuális ember, akiből az egyik minden előzmény nélkül úgy dönt, hogy le szopja a mellette fekvő, alvó embert.

Aki nem ébred fel arra, hogy szopják, és álmában az aszexuális párod a torkodra lő.

Te meg lehányod. 🤔🤔

Ez édi nagyon...


De őszinte véleményem az, hogy ha nagyon unatkozol, akkor nézd tovább a tv-t! 😂

F

2020. ápr. 23. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
Hagyad már magad:D
2020. ápr. 23. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!