Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon ciki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon ciki?

Figyelt kérdés
Úgy ismerkedtünk meg a párommal hogy mind a ketten aszexuálisak vagyunk. Ő aludt én pedig nem tudtam aludni és néztem a tv-t és elkezdett érdekelni hogy mégis milyen lenne hogyha kielégíteném szájjal. A végén egy nagyon erőset spriccelt ami pont eltalálta a torkomat. Ettől elkezdtem öklendezni. Erre ő elkezdett ébredezni és mire felébredt lehánytam. Elment megfürdeni. Mit mondjak neki vagy hogyan beszéljem meg ezt vele hogy mi történt?

2020. ápr. 23. 01:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"és elkezdett érdekelni ..."


Aham. Na ilyen nincs. Kamu az egész...

2020. ápr. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%
😂😂😂
2020. ápr. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Na ez így biztosan nem lehetséges...
2020. ápr. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
De jó hogy itt mindenki okosabb nálam és mindenki jobban tudja mi történt. Ott álltatok az ablak alatt vagy mi történt?
2020. ápr. 23. 09:37
 15/16 anonim ***** válasza:

Szóval, aszexuális, megegyezetten nincs köztetek SEMMILYEN szexuális kapcsolat, de te álmában, beleegyezés nélkül lecumiztad.

Gyakorlatilag, majdnem hogy megerőszakoltad. :D

Ha fordított esetben ő csinálta volna veled ugyanezt, sok még egy kicsit kíváncsiságból be is dugta volna, örültél volna? :D

2020. ápr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
52%
Én ott álltam az ablakotok alatt 9és12 között, de elzavartak, mert még nem vagyok 64.
2020. ápr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!