Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Masztizás közben, mi volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masztizás közben, mi volt a legextrább, legvadabb, amit csináltatok?

Figyelt kérdés
Olyan dolgokra gondolok, amit nemigazán mesénétek el partnereteknek. Olyan élvezeti forrás, fétis, amit megtartotok magatoknak.

2020. ápr. 26. 11:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
67%

Átfeküdtem a másik oldalamra, s úgy csináltam. :D


Nálam mondjuk inkább az az érdekes, amit nézek / amiről fantáziálok közben, de azt a leendőbeli partneremnek egy idő után szerintem elmesélném.


Lány vagyok.

2020. ápr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt olyan amit nem mondanék el annak a partneremnek akiben tökéletesen megbízok. Ha nem mondanám el senkinek, akkor hogy akarnám utána a gyakorlatban megélni? :)
2020. ápr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
54%
Elrontott orgazmussal egy női csizmára élveztem, és lenyaltam róla az ondómat. Aztán még egyet élveztem, és visszazártam magam az erényövembe.
2020. ápr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
94%

Szeretem maszti közben ujjazni a popsim. Nekem ez eléggé „vad“, mert szüz vagyok. :D Kipróbáltam már nyalókával is, és isteni orgazmusom volt vele.

L

2020. ápr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
58%
Én egyszer csináltam 14 évesen a legextrémet. Anyám fehér csipkés szatén bugyiját felvettem, és úgy vertem ki. Többet nem csináltam, csak akkor egyszer.
2020. ápr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
38%
A kádban lenyomtam a fejem a víz alá teljesen és visszatartottam a levegőt. Izgi volt, h próbáltam h sikerül-e egy levegővétel alatt elmenni. F
2020. ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
85%
13éves voltam, gyakran nalunk aludt a nővérem barátnője , este elment zuhanyozni én meg a kulcslukon meglestem sokszor, aztana szobaba fantazilatam es kivertem, soha nem buktam le, egyre batrabb lettem és egyszer kovertem úgy hogy közbe neztem be a kulcslukon :D eleg extrem volt nekem, meg visszagondolva is
2020. ápr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
6%
zacskót húzok a fejemre, vagy egy zsineggel fojtogatom magamat közben, fulladás közeli állapotot idézek elő vele. 39/f
2020. ápr. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

18-as!

Ez nagyon durva! :-o Persze, halottam már erről, de soha nem értettem, miért jó ez. Azt ugye tudod, hogy sokan halnak már meg így? Évente több százan! :-o Ismert emberek pl.: David Carradine színész, Michael Hu­tchence az INXS énekese, Kristian Digby BBC műsorvezető.

2020. ápr. 28. 00:33
 20/25 anonim ***** válasza:
Fonendoszkóppal hallgatom az egyre gyorsuló szívverésemet és egy csinos doktornőről készült képét nézve élvezek el.
2020. máj. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!