Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Rendszeres napi 5-6 maszturbál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendszeres napi 5-6 maszturbálás normális?

Figyelt kérdés

24 éves fiú vagyok.


Hétköznaponként, mivel kevesebb időm van a munka mellett, 5-6 alkalommal maszturbálok.

Van mikor a munkában is kénytelen vagyok kimenni a wc-re s ott elvégezni.

Hétvégén nem ritka a 10-12 alkalom sem.

Normális ez, lehetnek szövődményei?



2020. máj. 6. 10:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Normális, de jobb lenne csajt szerezni, nem?
2020. máj. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a napi 5-6 az sok, sok csaj örülne ha egy 24 éves pasija lenne és hetente 5-6 szor lerendezné! Minden rendben van veled?
2020. máj. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok.. összekerülsz egy csajjal nem fog túl jól menni a dolog. Lehet hogy korai orgazmusod lesz. De lehet hogy fel sem fog állni benne úgy hozzászoksz a kezedhez.
2020. máj. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Még sohasem voltam nővel, barátnőm se volt még, s egyáltalán nem is valószínü, hogy leszek. Kivéve ha fizetek érte.

Szoval azok a problémák, amik akkor adódnának, amikor nővel lennék, számomra nem számítanak.

Talán inkább egészségügyi oldalról érdekelnének a hátrányok.

2020. máj. 6. 10:42
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem.Nem értem.Miért nem partnerrel?Annyira rászoksz,

hogy már nem is fog senki érdekelni.Társas lények

vagyunk.

2020. máj. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hiába vagyunk társas lények, ha senkinek nem kellek. S hidd el, próbálkoztam én nem keveset.
2020. máj. 6. 11:44
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
24 évesen azért ne temesd még a dolgot szerintem. Sosem tudhatod. Próbálkozzál csak nyugodtan aztán ne tedd magasra a lécet és kész. Hármas voltam.
2020. máj. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ismered a nótát "van nekem egy csíkos gatyám, abban hordom a ceruzám, minden este írok vele, mégsem kopik el a hegye". Egészségügyi szövődménye, következménye annak sem lenne ha naponta 20x kivernéd.


Ezzel együtt tény ami tény nővel ezerszer jobb csinálni :) Ha nem a saját kezedre szoksz rá és még a nőket is kívánod (jobban mint a saját kezed) akkor nincs gond.

2020. máj. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8-as, már kétszer leírtam, hogy nincs semmi esély arra, hogy én nővel csináljam.

Egyedüli lehetőség egy fizetős hölgy lenne, de ezt nem tudom bevállalni.

Ezért nem tudok azzal mit kezdeni, hogy egy lánnyal jobb lenne, mint a kezemmel.


Sokkal jobb lenne egy luxusautóval furikázni, mint egy 1-es swiftel, még is a swiftből látsz többet. :)

2020. máj. 6. 13:54
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha jól esik nem baj. Ellenkező esetben már valami szövődményem lenne :D átérzem amit írsz! 27F
2020. máj. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!