Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Rendszeres napi 5-6 maszturbál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendszeres napi 5-6 maszturbálás normális?

Figyelt kérdés

24 éves fiú vagyok.


Hétköznaponként, mivel kevesebb időm van a munka mellett, 5-6 alkalommal maszturbálok.

Van mikor a munkában is kénytelen vagyok kimenni a wc-re s ott elvégezni.

Hétvégén nem ritka a 10-12 alkalom sem.

Normális ez, lehetnek szövődményei?



2020. máj. 6. 10:07
1 2
 11/13 HutOfBabaYaga ***** válasza:

#9. Remélem úgy gondolod mindezt, hogy PILLANATNYILAG semmi esély...

Amúgy meg szerintem fizess érte, de rakj össze egy kicsit több pénzt rá, hogy intelligensebb, igényesebb, türelmesebb, finomabb lelkületű fizetős fehérszemélyt találhass.

Mert így el tudnál indulni az úton...

2020. máj. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 HutOfBabaYaga ***** válasza:

Most látom, hogy azt írtad, hogy nem tudod bevállalni..

De hát miért nem ?

Tényleg érdekelne, egyáltalán nem akarom "osztani az észt"...

2020. máj. 12. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 morcosmedve44 ***** válasza:
Ilyen hülyeséget haver. Így nem lehet hozzá állni, hogy te nővel tuti nem fogod csinálni. Akkor tegyél érte, hogy mégis csináld méghzzá nem egy "Swift" - el. Ha a külsőd zavar akkor kezd edzeni. Vagy legyen qrva sok pénzed és akkor a külső se számít lesz annyi csajod hogy meg fogod unni. De ha neked jó az állandó maszti és boldog vagy így is akkor csináld ezt.
2020. máj. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!