Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » FtM transz férfival szexelnétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FtM transz férfival szexelnétek?

Figyelt kérdés

Azt sokat olvasom hogy sokan szexelnének transz nővel (tehát nővel, akinek farka van), de azt kevésbé, hogy szexelnének transz férfival( férfival, akinek puncija van).

Tehát, el tudnátok vele képzelni? Vagy totál felejtős?



2020. máj. 10. 09:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
93%
A nőkhöz vonzódom, úgyhogy nem, legalábbis úgy nem, hogy már elkezdte a tranzíciót és elkezdett férfiasodni a teste. Hogy a tranzíció előtt szóba jöhetne-e vele a szex, az már egy bonyolultabb kérdés. Valahogy furcsa lenne a helyzet, hogy nekem pont azok a külső tulajdonságai tetszenek, amik őt a legjobban zavarják. Lenne bennem egy rossz érzés, mert nekem ő nőként tetszik, közben tudom, hogy egy férfiről van szó és nőként tekinteni rá eléggé invalidáló dolog. Tartanék attól is, hogy valami olyat csinálnék vagy mondanék, amivel diszfóriát okozok neki. Vagy túlbonyolítom a dolgot?
2020. máj. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Persze!:)
2020. máj. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen.
2020. máj. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
73%
Nem, mert heteró nő vagyok, undorodom a női nemi szervtől. Hiába néz ki valaki amúgy teljesen pasinak, ha a lába között női nemi szerv van, akkor nem fogok lefeküdni vele.
2020. máj. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
81%

El tudnám vele képzelni, simán:)

De egy felcsatolhatósnak örülnék ha lenne

2020. júl. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
65%
Én nagyon szívesen :) F/30
2020. aug. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
71%
izgatna a dolog biztos. Fiu vagyok
2020. szept. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
42%
Nem, heteró nő vagyok és a szexuális kielégülésemhez kell egy f*sz. Mellesleg a női nemi szerv kiakasztana helyette.
2020. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Leszbikus nő vagyok, szóval nem. Az exemmel emiatt mentünk szét, nekem nem működik a kapcsolat férfival, ha tranz ha nem.
2020. szept. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
60%
Én biszex nő vagyok, úgyhogy valószínűleg igen, el tudnék vele képzelni kapcsolatot is akár, ha megszeretném a személyét úgy, ahogy van, bár kisbetűsen megjegyzem, hogy péniszkialakító műtétre is van lehetőség, még ha bonyolult művelet is.
2020. szept. 15. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!