Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » FtM transz férfival szexelnétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FtM transz férfival szexelnétek?

Figyelt kérdés

Azt sokat olvasom hogy sokan szexelnének transz nővel (tehát nővel, akinek farka van), de azt kevésbé, hogy szexelnének transz férfival( férfival, akinek puncija van).

Tehát, el tudnátok vele képzelni? Vagy totál felejtős?



2020. máj. 10. 09:17
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
53%

kedves 20-as valaszolo, igeny va lehetőség, 2 féle műtéti opció is van, nem szeretném reszleteibe menően magyarazni egyiket sem, de mind a kettő erősen kockázatos, nagy műtétek, itthon nem is tudom hogy végeznek-e ilyeneket, illetve ha igen akkor ki és mennyiért.


mindkettő műtétnek a kimenetele elég kétséges, az érzés, idegek felépülését illetően, illetve szexualisan sem lesznek funkcionálisak a kialakitott peniszek, az egyik "kisebb" műtétnél ugyan merevedni fog tudni, de mivel nem történik pótolt szövegekkel pénisz formálás, így ún. mikro penisz lesz, csak a másik műtétnél, ahol alkarból vett izomból alakítják ki a pénisz testét, és pénisz pumpát helyeznek el benne...


számomra nem vonzó, egyik megoldás sem, akkor már inkább veszek egy minőségi felcsatolhatos játékszert, mintsem kockaztassam az egészségem, és a nemiszervem érzékenységét, ami lehet sosem tér vissza, vagy csak töredéke lesz az eredetinek...


ez nyilván csak a saját véleményem, egy a sok közül, sokaknak sajnos olyan erős a diszforiajuk a nemi szervukkel hogy nincs valasztasuk, megcsináltatják.


24/transz srác, Bp.

2020. szept. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
És te 21#es rendelkezel valamelyikkel, ugye?
2020. szept. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
65%

#21-es vagyok, nem, mint ahogy leírtam a végén hogy egyik megoldást sem választanám.


szerencsére nincs diszfóriás érzésem a gyári nemiszervemmel kapcsolatban, így nem is műttetném meg :)

2020. szept. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
és szerintetek prosti például bevállalna? (csak kiváncsiságból, a napokban gondolkoztam ezen)
2020. okt. 4. 14:35
 25/28 anonim ***** válasza:
#24: Biztos találsz olyat, aki bevállalna, de ők nem a toleranciájukról híresek...
2020. okt. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
El tudnám vele képzelni.
2021. febr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
hát nagyon furcsa lenne. férfi vagyok, de a 2 lehetőség közül a transz nő előbb jönne szóba....bár nem, inkább az sem. bocs.
2021. febr. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nem. Nem szeretem a férfias nőket.
2021. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!