Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiatal feleségek, szeretnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal feleségek, szeretnétek bevenni még egy pasit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Feleségem szeretett volna még egy srácot mellém, pusztán az élvezet miatt. Félve vallotta be, belementem ,mert izgat és vannak bi hajlamaim, minimálisan. Ámde a keresgélés közben, amikor az egyik jelentkező visszalépett szó nélkül, utána abbahagytuk a keresgélést, mert:

Nem voltam eléggé féltékeny, és ez nem normális, csak azért mentem bele, hogy legálisan félreléphessek, stc...

Holott azértn em votlam féltékeny,m ert Őt szeretem, nem akarok félrelépni, csak azt szeretném, ha élvezné, kiélné vágyait, közösen átélnénk ezt az egészet. Féltékenység... van, persze, de tudo mhogy ez semmi érzelem, csak szex és élvezet, semmi más!


Véleméynek, ötletek, tippek?


27 évesek vagyunk!



2020. máj. 13. 11:32
 1/6 Lachesys ***** válasza:
85%
szerintem ez csak kifogas a reszerol. valszeg berezelt, lehet szegyelli a vagyait valahol.... vagy azon aggodik, hogy tudna-e meg majd ferfikent nezni rad ha a bi hajlamodat latja. szerintem beszeljetek at, hogy mi van, ha meg nem lehet kommunikalni az into jel, akkor csak veszekedes lenne az egesz hármasból sztem.
2020. máj. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Ha a feleséged, akkor ne legyenek ilyen vágyai, csak veled. Ha szeretett volna hármasban szexelni, akkor ne menjen hozzád, mert így csak neked okoz bűntodatot.
2020. máj. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tipp: a hármas/többes csak akkor működik ha mindketten szeretnétek! Előtte alaposan át kell beszélni, ki mit vár az élménytől, mi izgatja benne, mik a határok, tabuk, mit szeretnétek kipróbálni, mik a közös játékszabályok. Őszintén teljesen! Csak úgy fog működni, máshogy csalódás, sértődés lesz belőle.

Majd csak utána keresgéljetek, addig ne.

2020. máj. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Ha az én feleségem vetne fel ilyesmit, tuti azt mondanám, hogy oké, de akkor legközelebb meg egy olyan felállást, hogy mi ketten és harmadiknak egy nőt. És akkor rendben vagyunk.
2020. máj. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9%

Kevés vagy a nődnek, nem tudod rendesen megkefélni azért akar másfelé is próbálni.

De te nem azért mennél bele mert szereted, hanem mert magadat szereted, meg a homárokat.

2020. máj. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi már vettünk be harmadikat, és mindig nagyon jó élmény volt - igaz, a válogatással mindig sok idő telt el, mire megtaláltuk a megfelelő partnereket.
2020. máj. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!