Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak akiknek nagyobb mellű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akiknek nagyobb mellű (C, D kosár) felesége/barátnője van! Ti nem szoktatok megkívánni kis mellű nőket? Vagy csak szimplán hogy kis melleket szeretnétek fogdosni? Ha igen a válasz, miért?

Figyelt kérdés

A kosárra gondolok.

Írjatok kort!


2019. aug. 8. 00:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Pl ekkorát:

[link]

[link]

2019. aug. 8. 00:30
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Nem,mert nem vagyok féreg. Kor
2019. aug. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem, mert nem vagyok oda a kicsi mellekért. Párom C kosaras, nekem innen indul a tökéletes mell. 32/F
2019. aug. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat! az utolsó link lemaradt: [link]
2019. aug. 8. 00:41
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem mellfüggő hogy kit kívánok meg. Ha szerelmes vagyok egy lányba, akkor senki más nem érdekel, teljesen mindegy hogyan néz ki és mekkora a melle. Ha pedig olyan lánnyal vagyok, akibe nem vagyok szerelmes, akkor az úgysem tart 1-2 hónapnál tovább és keresek olyan lányt, akibe szerelmes lehetek. Volt már kis és nagy mellű barátnőm is és egyáltalán nem a mellük mérete döntötte el, hogy mennyire kívánom őket. Azokat kívántam, akikbe szerelmes voltam.


25/F

2019. aug. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Fel se hagyon áll a farkam másra a barátnőmön kívül, nem hogy megkívánjak mást wtf.
2019. aug. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Nincs olyan szabály, hogy dús keblű párral rendelkező férfiak csak a szintén dús keblűekkel lépnének félre.

A férfiak jelentős része szereti a dús kebleket, de egy tartós párkapcsolathoz viszont önmagában kevés két nagy mell.

2019. aug. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
De. :)
2019. aug. 8. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Mell független nálam a kérdés

F30


Kismellu nagymellu meg kívánom ha tetszik. Más kérdés az hogy mem csalom meg a barátnőmet.

Legalábbis eddig ellent tudtam állni és ugyanezt várom el tőle is.

F30

2019. aug. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 zol56 ***** válasza:
100%

Nem, mert a barátnóm.

Ha nem lenne akkor a kép amit mutattál és egy C,D nagyságú mell közül az utóbbira esne a választásom. Na dehát kinek mi tetszik.

2020. szept. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!