Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért élvezik a beteg emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezik a beteg emberek ezeket?

Figyelt kérdés

Miért vannak olyan emberek akiknek beteg fétiseik vannak. Pl.:kaka szex, vagy szereti ha megalázzák, vagy ha bántják, állatokkal szexel és még megannyi van stb.

Ezekben az emberekben mi játszódik le, hogy ilyen beteg az agyuk? Így születtek, vagy kialakult a fejükben?



2020. máj. 14. 11:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%

én régen szándékosan kerestem ilyen beszélgető partnereket, hogy jobban megértsem őket

azóta sokkal nyitottabb vagyok ilyen téren (persze nem megélni mindent, hanem nem ítélkezem)

van ami izgat engem is, van akinek beteg, van akinek kevés is


sokaknál ez később alakul ki, tehát nem vele születik, hanem befolyásoló tényezők vannak amik hatással vannak a szexuális fejlődésükre, életükre

a saját életemben is volt NAGYON fiatalon 1 ilyen ami hatással lett a vágyaimra (azért nem ennyire beteges dolgokra vágyom)


F

2020. máj. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%

Én nem tudom mitől van ez bennem.


Egyszerűen élvezem, ha alaznak, lekezelnek, bántanak, stb.


De szerintem ez később alakult ki

2020. máj. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
15%
Hát mert betegek.
2020. máj. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ezeket be kéne zárni egy elkülönített intézménybe, hogy a rendes társadalmat ne veszélyeztessék. Pl. Sok retardált pedofil is bántja a gyerekeket
2020. máj. 14. 11:53
 5/25 A kérdező kommentje:

Érdekes hogy az egyetlen normális komment hogy le van pontozva.

Látszik mennyi sérült perverz ember van

2020. máj. 14. 12:11
 6/25 anonim ***** válasza:
77%

ha értenél a pszichológiához kicsit is, akkor értenéd, hogy ez nem a saját döntésük

ha a pedokról beszélünk, meg kell említeni, hogy sokan tisztában vannak azzal, hogy beteg vágyaik vannak és kezelésre is járnak, vagy csak ostorozzák magukat a vágyaik miatt és nem élnek meg ebből semmit


addig a legjobb ez az egész "beteg vágyak" dolog amíg nem ártanak másnak és úgy fantáziálnak, élik meg a dolgaikat

2020. máj. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
De undorodom az ilyen emberektől. Miért élnek ilyenek?
2020. máj. 14. 12:20
 8/25 anonim ***** válasza:
59%
Nem is értem miért pontoznak le, pedig csak válaszoltam
2020. máj. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
37%
Fúj.
2020. máj. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
71%

A kérdésedre válaszolva, nem, nem így születünk. Több tényező hat egyszerre, bonyolult lenne elmagyarázni - s egyénenként teljesen egyedi kiben miért mi hogyan alakul ki - röviden az ún. szexuális és személyiség fejlődés során alakul ki. Ebben minden benne van, a gyerekkori, a pubertás, kora felnőttkori élmények, környezeti hatások, a szülő-gyermek kapcsolat stb. Hatások érik az embert amitől kialakul az ún. magszemélyisége, s azt követő behatások viszik el és kondicionálódik egy-egy vágy, parafília.


Egyébiránt nem vagyok agresszív ember (sőt nagyon is toleráns) de a pedofilokat én is addig ütném péklapáttal amíg mozogni tud. A többi fetisiszta, perverz nem árt senkinek. A pszichológia tudományának jelen állása szerint NEM mentális betegség a többi - csak akkor szorul kezelésre ha az önelfogadással problémái vannak a páciensnek és e miatt szorongásai alakulnak ki.

2020. máj. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!