Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért élvezik a beteg emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezik a beteg emberek ezeket?

Figyelt kérdés

Miért vannak olyan emberek akiknek beteg fétiseik vannak. Pl.:kaka szex, vagy szereti ha megalázzák, vagy ha bántják, állatokkal szexel és még megannyi van stb.

Ezekben az emberekben mi játszódik le, hogy ilyen beteg az agyuk? Így születtek, vagy kialakult a fejükben?



2020. máj. 14. 11:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
93%

te magad írtad "sérült"

szerinted a fogyatékkal élők tehetnek róla, vagy ha barna a hajad tehetsz róla?

ezek olyan dolgok amik nem velünk születnek, hanem kialakulnak egyesekben


de téged ki bántott, hogy ennyire fröcsögve írsz? ha olyat tettek veled amit nem szeretnél, akkor menj a rendőrségre! ne hagyd, hogy a tettesek megússzák! ha meg zavarnak ezek az emberek csak úgy, akkor nem tudsz mit tenni, sokszor sajnos ők maguk sem

2020. máj. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
57%

Én nem utálom őket, nem gyűlölöm őket, de amivel ártanak az gond. Az ellen tenni kell valóban. De alapvetően ha valakinek olyan vágyai vannak, és akár meg is valósítja őket, amivel se nekem, se másnak nem árt. Az nem zavar.


Kérdező: mi történt veled ami miatt így érzel? Meséld el, pont egy ilyen oldalon vagyunk.

2020. máj. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem a kérdező valójában nem kíváncsi a kifejtős válaszokra. Két lehetőséget gyanítok:

1. Trollkodik.

2. Kérdésbe bújtatott állítására vár megerősítést, hogy szabadon gyűlölködhessen. Mindkét lehetőség szánalmas.

2020. máj. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

"Miért élvezik a beteg emberek ezeket?"

Honnan veszed, hogy beteg??? Te diagnosztizáltad? Mert más szemében te is lehetsz beteg!

Van ami hozzám közel áll és van ami nagyon távolt! DE:

Ahogy semmilyen téren nincsenek egyforma emberek, miért lenne az normális ha szexuális oldalról mindenki azonos lenne?? Még jó, hogy nem!

Ha bárki ilyen ítélkező társadalomban felvállalja önmagát,

TISZTELET ÉRTE!

Aki nem, az meg tanuljon keményen önismeretet! Szar annak aki a nagy átlaghoz tartozik bármilyen terület is legyen az!

2020. máj. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Amelyik azt írta, hogy a pedofilokon kívül más perverzek nem ártanak senkinek, annak azért lenne min elgondolkodnia... Nyilván a nemi erőszak nem ártás, ugye? A másokra való rág..cizés a villamoson sem az,mi?

Kérdező: nem tehetnek róla, valóban pszichológiai okok vezetnek el ide. De attól még betegek.

2020. máj. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Látod kérdező, mennyi beteg van ezen az oldalon. És ezek ott vannak a buszon, a közértben, a munkahelyen...
2020. máj. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Sajnos így van:(
2020. máj. 16. 14:30
 18/25 anonim ***** válasza:

#16:

igen és akár a te anyukád, apukád vagy gyereked is lehet

2020. máj. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

18


Szerencsére normális családban nevelkedtem.

2020. máj. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De akkor úgy tűnik én is beteg vagyok. Szeretem pl a pisi szexet, és ahol megalázzak a csajt. De mindezt csak nézem. A valóságban nem csinálnék ilyet.
2020. máj. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!