Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Amikor a párom izgatja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a párom izgatja a csiklómat, jön egy olyan érzés, hogy pisilnem kell, ez jó?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, még sosem tudtam sehogy sem elévezni. 5 éve élek szexuális életet. A párom az első, aki szeretné, hogy nekem is legyen.

A nyelvével és a kezével is szokta izgatni a csiklómat. Nagyon jó érzés és, ha egy bizonyos ponton csinálja, akkor jön egy olyan érzés, hogy be fogok pisilni, melegséget érzek alul a hasamban. Volt, amikor bizsergett az arcom, a kezem. De aztán vagy elmúlik ez az érzés, vagy annyira "őrjítő", hogy nem bírom tovább. Olyan érzékeny, fura, mert nagyon jó, de inkább mégis eltolom a kezét.

Mi lehet a baj?



2020. máj. 16. 20:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ez normális, hagyd, hogy végigcsinálja
2020. máj. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerinted ez mi volt, ha nem orgazmus? Ideje pezsgőt bontanod! :)
2020. máj. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Neked jó, lenne, ha engednéd végig, és pisilj csak, ha úgy érzed.
2020. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el magad, mindegy mi fog történni...ez az orgazmus előszobája.
2020. máj. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha bizsergő, forró, "őrjítő" érzés az nagyon jó, csak így tovább, engedd el magad és hagyd hogy megtörténjen. A vizelési ingert az váltja ki hogy az összehúzódó gátizmok nyomást gyakorolnak a húgyhólyagra. Tegyetek be egy extra törcsit és hagyd hogy történjen aminek történnie kell - egészségeteke :) ne szégyelld a tested, a reakcióidat!
2020. máj. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%

Szerencsés egy alkat vagy!

Te képes vagy (lennél) olyan eget rengető orgazmusra, amire minden nő vágyik, de keveseknek adatik meg!

Engedd annak a szegény párodnak, hogy hadd piszkáljon a végtelenségig: te meg ereszd el magad; ha el kezdesz spriccelni, az nem pisi lesz, hanem az orgazmus legmagasabb megnyílvánulási formája; semmi esetre se tartsd vissza, az sem baj, ha a plafon is olyan lesz!!!:)

Az sem kizárt, hogy pár pillanatra elveszted az eszméletedet a gyönyörtől...

Csak ne görcsölj, és ne hagyd magad minden berögződött előítélet által befolyásolnod magadat!

Az is lehet, hogy közvetlen utána lábra sem tudsz állni, annyira kiveszi az erőt belőled, de megváltozik a világképed, és iszonyú boldog leszel!

És legyél is!

2020. máj. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Második válaszoló: Még biztos nem volt orgazmus, érzem, hogy közel van, de annyira őrjítő érzés, hogy nem bìrom tovább és odébb mozgok, hogy abbamaradjon

Nem tudom leírni mit érzek.

2020. máj. 17. 00:04
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, milyen érzésre gondolsz, de nem szabad olyankor elmozdulni. Csak egy kicsit kéne olyankor még tűrnöd és meglenne az orgazmus. Az viszont még ennél is őrjítőbb érzés csak azt már nem nagyon tudnád vagy akarnád elugrálással félbeszakítani.
2020. máj. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt az ingert így orgazmus elött szoktam érezni, de nem pisi jött, hanem hüvelynedv.
2020. máj. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez normális.

Engedd el magad és élvezd.

2020. máj. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!