Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Amikor a párom izgatja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a párom izgatja a csiklómat, jön egy olyan érzés, hogy pisilnem kell, ez jó?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, még sosem tudtam sehogy sem elévezni. 5 éve élek szexuális életet. A párom az első, aki szeretné, hogy nekem is legyen.

A nyelvével és a kezével is szokta izgatni a csiklómat. Nagyon jó érzés és, ha egy bizonyos ponton csinálja, akkor jön egy olyan érzés, hogy be fogok pisilni, melegséget érzek alul a hasamban. Volt, amikor bizsergett az arcom, a kezem. De aztán vagy elmúlik ez az érzés, vagy annyira "őrjítő", hogy nem bírom tovább. Olyan érzékeny, fura, mert nagyon jó, de inkább mégis eltolom a kezét.

Mi lehet a baj?



2020. máj. 16. 20:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hát, lehet le leszek pontozva, de én nem értek feltétlenül egyet, fentebb írtakkal, hogy hagyd a párodnak, hogy folytassa... Volt szerencsém kipróbálni az orális szexet még azelőtt, hogy valaha lett volna orgazmusom, amit magamnak okozok, és tudom milyen érzésről beszélsz... Van oka annak, hogy el akarod tolni a kezed. Az egyik az, hogy gátlásos vagy, nem akarod, hogy méltasson orgazmus közben (hisz te se tudod hogy milyen vagy akkor). Ebben az esetben valóban segíthetnek a fenti válaszolok. De az is lehet, hogy egyszerűen nem jól csinálja a párod a dolgot. Én is éreztem annó ezt az "őrjítő" érzést, de nem az orgazmus előszobája volt.

Ami nekem segített, hogy elkezdtem maszturbálni, kitapasztaltam, hogy nekem mi a jó. És így tudod egyedül segíteni a párodat a kényeztetésben, ha tisztában vagy a testeddel. Kezdj el maszturbálni. Ha magadat sikerül a csúcsra juttanod, onnan már könnyebb lépés, hogy a párod is a csúcsra vigyen. Így csak a sötétben tapogatóztok mindketten.

2020. aug. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Utolsó: Köszönöm a választ!

Miután a párom csinálta nekem (mert én azon a ponton előtte nem próbáltam), utána csináltam magamnak is, és ugyanilyen érzés volt. Ha odébb izgatom, az olyan semmilyen.

Már annyi változott, hogy nem tolom el, nem mozdulok el. Nagyon jó érzés, de elmúlik pár másodperc múlva és biztos, hogy nincs orgazmusom.

2020. szept. 23. 03:46
 13/15 A kérdező kommentje:
Vagyis helyesbítek: Nem semmilyen, de nem érzem úgy, hogy ha sokáig is csinálnám, akkor sikerülne. Azon a ponton olyan, vagyis nem is kell konkrétán ott, sőt sokszor jobb, ha csak mellette, vagy ha épp, hogy hozzáérek. És aztan jön az a nagyon jó érzés, nem is kell sok idő, csak pár perc ,zsibbad a lábám és érzem, hogy már majdnem. De mégis megszakad.
2020. okt. 5. 20:30
 14/15 anonim ***** válasza:
ha egy lány neha pisil szex közben az nagyon erotikus.Legalabbis a lehtöbb pasi számára az.Nekem is.Kifejezetten örülnek ha a lány neha pisilne közben akár élvezetből akár szándekosan
2020. okt. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Most már biztosra mondhatom, hogy amit akkor éreztem és azóta már nagyon sokszor az tényleg orgazmus volt!!

Mindig olyan érzés volt, mint, ha kellene még valami "robbanás" és mintha félbeszakadna és hiába koncentráltam rá, hiána engedtem el magam, nem jött utána semmi, úgyhogy végig ebben a tévhitben voltam.

De sok itteni kérdést elolvasva, hogy másoknak milyen érzés a csiklóorgazmus, rájöttem, hogy ez tényleg az!

Max 10 perc alatt sikerül és aztán újra és újra, az első után kb egy perc múlva már jön a következő. Bizsergést érzek először lent, az az előjele, aztán szétárad az egész testemben, összehúzódik a puncim, visszatartom a levegőt előtte. Nagyon jó érzés, csak nem annyira intenzív, mint, ahogy én elképzeltem, meg, ahogy egyesek beszélnek róla, ezért nem tudtam.

De így most nagyon boldog vagyok!!:) Mert azt hittem velem valami baj van, pedig szerettem mindig a szexet, nem értettem, hogy miért pont nekem nincs orgazmusom?:(

2020. dec. 16. 06:31
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!