Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A férfiak nemi szervének...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nemi szervének miért van annyi neve és miért nincs egy általánosan elfogadott?

Figyelt kérdés
A nőknél általánosan a punci szót szoktuk használni.

2020. máj. 18. 05:58
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Mi elneveztük egymásét, aztán azóta ezt használjuk; az enyém Motyóka, a páromé Nuncika, illetve Kelyhecske...
2020. máj. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Ajaj. Nem muszáj ám válaszolni. Van gyerekem.
2020. máj. 18. 09:34
 13/33 A kérdező kommentje:
És gondolkozni is szoktam. :) Például ilyeneken, de más dolgokon is.
2020. máj. 18. 09:36
 14/33 A kérdező kommentje:

11: Motyóka, nagyon tetszik. :)

2 régebbi párommal mi is ezt tettük, egyiké Macika volt. :)

Lehet, hogy én is kitalálok vmi frappánsat a mostani pároméra is.

De amúgy nem értem, hogy miért ne lehetne általánosságban is nevezni vminek, ami nem a "farok" szó.

2020. máj. 18. 09:39
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Régebben olvastam, hogy a nőknek a "farok" elnevezés a legizgatóbb. Nyílván nem igaz mindenkire, de a többségre igaz lehet, hogy ez a kedvence.
2020. máj. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

[link]

Szófia hercegnő vagy Krull a harcizom XD

2020. máj. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
A férfi nemi szerv hivatalos neve a hímvessző, a női nemi szervé pedig a hüvely. A többi nem hivatalos elnevezés.
2020. máj. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
17: Köszönöm. Én egy amolyan puncinak megfelelő szót kerestem volna. Ha nincs, hát nincs. Például ha a 20 éves gyereknek mondok vmit, hogy azért vegyen pizsamát, mert akkor éjjel nincs a szoros alsógatyában a "micsodája", akkor mégsem mondhatom, hogy "a farkad", "a pöcsöd", "a fütyid" vagy "a hímvessződ". Na ezért írtam ki a kérdést és ezért lamentálok rajta. :)
2020. máj. 18. 21:56
 19/33 A kérdező kommentje:
16: Hát ez k.rva jó!! Azt hittem, Szófia hercegnő a lány tartozéka. :)
2020. máj. 18. 21:59
 20/33 anonim ***** válasza:
kérdező! Miért a lányodnak mondod, hogy puncid így meg úgy? Szerintem ez is így fura. pl vegyél fel ilyen, olyan bugyit hogy amikor a puncid meg ne fázzon hát... szerintem ezt egy anya sem mondja...
2020. máj. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!