Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak, ti részt vennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti részt vennétek ilyenben? Miért igen/miért nem?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, van egy fotós, aki minél több típusú péniszt szeretne lencsevégre kapni. Közeli fotókról lenne szó, amelyeken szinte kizárólag csak a nemi szerv látszana. Végül egy albumban, vagy egy kalendáriumban jelennének meg a fotók, természetesen névtelenül. Ja, és ezért mondjuk pénzt kapnátok. :)

2020. máj. 18. 13:39
A kérdező szavazást indított:
Igen
Csak ha utána ki is elégítenének
Csak ha nő fotózna
Nem
35 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem minden férfiban kéne legyen annyni büszkeségnek,hogy ne a pénisze után éljen meg.

Aki meg az ilyet elvállalná azt nem nevezném férfinak,de még csak emberi lénynek sem.

Elítélem az ilyesmit,


de mindjárt jönnek a perverz idősebb emberek kik máshogy gondolják majd.

2020. máj. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp.
2020. máj. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Simán.
2020. máj. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
24%
Ha nőnemű lenne és ő is megmutatná a punciját.
2020. máj. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a farkam lesz látható a képen, minden további nélkül elvállalnám. Nem látok ebben problémát...
2020. máj. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

Én nagyon szívesen benne lennék, büszke vagyok a péniszemre. Szép, nagy és vastag. Szerintem kifejezetten esztétikus szerszámmal áldott meg a sors vagy a szüleim vagy én nem is tudom.


(Félreértés ne essék, egyáltalán nem hiszem, hogy ettől jobb vagy kelendőbb lennék bárkinél is!)

2020. máj. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

Benne lennék, ha nem kell buz.iskodni.

F

2020. máj. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
11%
Ha csini fiatal nő a fotós és ő szopja keményre!
2020. máj. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Simán bevállalnám. Nem látok benne semmi rosszat.
2020. máj. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze, arctalanul miért is ne?!

Egyébként a "találmány már rég létezik: a Taschen kiadó 2001-ban jelentette meg a "Nagy péniszek kis könyve" címűt és 2008-ban adta ki a "Nagy pénisz könyv" albumot, igaz, hogy abban arcukat vállalva szerepelnek a modellek.

[link]

[link]

2020. máj. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!