Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nő tényleg hisz ilyenben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő tényleg hisz ilyenben, hogy számít az ő magassága a férfiak szemében?

Figyelt kérdés

Mert ugye nem, vagy szinte alig. Külsőnél nagy képet nézve szinte kizárólag az arc és a testalkat számít, ezt soktucat férfi ismerősöm közül is szinte mindegyik így mondja.

Én nagyon magas vagyok, pár centi híján két meter és van egy kis plusz vonzalmam a magasabb csajok iránt, de még soha egy alacsony lányt sem dobtam ki az ágyamból emiatt. Ugyanígy középmagas (175-180 cm) barátaimtól is hallom hogy nem rajtuk múlik, hogy nem jönnek össze magasabb (175-185) lányokkal, hanem a csajokon.


Ehhez képest azt veszem észre, hogy sok 165 cm alatti és 175 cm feletti csajt zavar a saját magassága ismerkedéskor. Csak nem értem miért. Nem ez számít a férfiak szemében, max pár százalékot ad hozzá vagy vesz el.


2019. aug. 13. 08:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%

Jó, Te magad vagy, de egy 180 centis lánytól az ÁTLAGOS pasik félnek kb, mert nem szeretik, ha magasabb tőlük egy lány. (Ennek ellenére itt is lakik egy olyan család, ahol a nő egy fejjel magasabb a férjétől és 4 gyerekük is van már.)


Az alacsony lányok meg nem is tudom...félnek szerintem, hogy kisgyerekként tekintenek rájuk. A magasabb lányokat azért szeretik, mert a hosszabb lábaik vonzóak, jobban eloszlik rajtuk a súly, csinosabbnak tűnnek.

2019. aug. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
*magas
2019. aug. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Én 165 cm alatti vagyok, de nemhogy nem zavart soha, egyenesen imádom, hogy ilyen pici vagyok. A pasik nagy része szereti a kis törékeny lányokat. Ha egy 195 cm magas pasival randiznék, akkor sem a magasságom zavarna, hanem a majdnem 40 cm, ami közöttünk van. Jobban szeretem, ha csak kb 15, max 30 centivel magasabb valaki nálam(tehát 172-185 cm magas). Pedig amúgy annál magasabb pasik is bejönnének, csak már kellemetlen mellettük sétálni.
2019. aug. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%

"de még soha egy alacsony lányt sem dobtam ki az ágyamból emiatt. "

Vagy is neked bármilyen nő jó, csak dugni lehessen.

2019. aug. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem számít a csajok magassága. Én a magasabb lányokat preferálom. 182cm vagyok, kb 168cm-től felfelé tetszenek a csajok.
2019. aug. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem hit, hanem tapasztalat.

155 cm vagyok.

Volt, aki ezért utasított vissza, pedig jókat tudtunk beszélgetni, és rendesen belezúgtam. Össze is jött egy hosszú combú magas lánnyal. Arcra még hasonlítunk is.

Más pedig pont ezért akart összejönni velem, mert nagyon tetszett neki (az is), hogy a válláig se érek.

2019. aug. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 fej magasságkülönbség az ami teljesen jó és tökéletesen belefér, ha a nő legalább a férfi válláig ér.
2019. aug. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon kevesen hiszik ezt, nyugi.
2019. aug. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#4


Mert egy alacsony lány nem lehet jó nő, vagy kívánatos? Ha mindegy lenne neki, akkor azt írta volna, hogy ronda nőket is dug. De nem attól lesz valaki szép vagy ronda, hogy magas vagy alacsony.

2019. aug. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én sok pasitól megkaptam már, hogy túl alacsony vagyok. (Igen, tudom, van akit nem zavar és van akinek kimondottan ez jön be, de akik nekem tetszettek, azoknak törpilla voltam :-(

N 162 cm

2019. aug. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!