Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert fajt a 2alkalomnal is a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert fajt a 2alkalomnal is a szex? Az utan par nappal h elvesztettem a szüzességem?

Figyelt kérdés

A baratommal nemrég lefekudtem ugy h szűz voltam! Tudom hogy az elso faj, de tul eltem.

Amikor ujra volt alkalmunk szeretkezni ugy ereztem h nagyon fajt ez is pedig ovatos volt! Masra nem nagyon tudtunk gondolni csak arra h a 2alkalom volt megis. Szerintetek mi lehet itt a gond?Talan h a 2alkalom lehetett?


2020. máj. 19. 01:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az elején fáj egy darabig, nem csak az elsőnél, hanem az első jó párnál. Ezt azzal lehet orvosolni, hogy megtanítod, hogy sokkal óvatosabbnak kell lennie, nem csak elszenveded az aktust. Ez nem egy mérkőzés, amit le kell játszani, vagy egy vizsga, amin osztályzatot kell szerezni, hanem egy intim közeledés.
2020. máj. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is még elg sokáig fájt szex elején a behatolás. De ha előtte felizgat, és jó nedves leszel akk majd jön egy váltás ami átvált fájdalomból jól eső érzéssé.


L

2020. máj. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg oka lehet. Nekem évek után is volt, hogy fájt. Akkor érdemes rásegíteni síkosítóval általában.
2020. máj. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!