Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aki szűz, viszont rendszeresen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szűz, viszont rendszeresen használ vibrátort, annak kevésbé fáj az első szex vagy a kettőnek nincs köze egymáshoz?

Figyelt kérdés

2020. máj. 22. 01:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem jellemző,hogy szűzen valaki vibrátort használ (pl. én azt sem tudtam 15-16 évesen, hogy mi az, meg nem is gondolkodtam ilyesmiken)

Amúgy elméletileg akkor nem kellenne, hogy fájjon, vsz már nem is szűz (biológiailag).

2020. máj. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%
Nem jellemző hogy szűz lányok segédeszközt használnak. Ha néha az ujját használja, az esetleg könnyebbé teheti az első alkalmat, de ez erős tévhit hogy fájnia kell az első szexnek. Nem, nem kell fájnia, csak jól kell csinálni, és olyan partner kell, aki odafigyel rád.
2020. máj. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Nincs köze a kettőnek egymáshoz. Bár aki szűz, az elég nehezen is tudja megítélni, hogy fájt-e neki az első.
2020. máj. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Bár aki szűz, az elég nehezen is tudja megítélni, hogy fájt-e neki az első"


Oooo oké

2020. máj. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt az első és vibriztem előtte már. 20L
2020. jún. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!