Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő a jobb jegy és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő a jobb jegy és karrierféltés érdekében szexel rendszeresen a tanárával, az lehet kényszerítés?

Figyelt kérdés

Itt az alábbi cikk. Nekem kicsit büdös, hogy amíg kinevezték és tanult addig kufircolt, utána meg úgy állítja be mint "kényszerítés".

Nem kötelező ott tanulni, ott dolgzni, de aki csak a testével képes megélni nem értem miért vár mást.



2016. jún. 2. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen cikk? Lemaradt.

Engem már rúgtak ki, mert nem voltam "dugható".

Illetve anno a sulimban volt is ebből botrány, hogy a fizikatanár korrepetálás címén a fiatal lányokat dugogatott. Végül az egyik lány felvette telefonra, hogy a tanci bácsi kijelentette, "ha nem teszed szét a lábad, megbuksz". A hangfelvétel előtt senki se hitt ennek a pár lánynak. Problémás kamaszok, fiatal felnőttek voltak, a tanár pedig visszaélt a hatalmával.

2016. jún. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat kimaradt.


[link]


Ő egyetemen volt, de nem hiszem hogy kénytelen lett volna végigcsinálni.

2016. jún. 2. 18:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Annyira-annyira de annyira szánalmasak ezek a nők. Már a sztori is, így elmesélve pont olyan, mint egy kocsmai verekedés úgy elmesélve, hogy én "az arccsontommal ütöttem meg az ő öklét...".

Másfél évig szopta a tanárját, aki kérés nélkül, az ő meglepetésére átírta a jegyeit...lol


Nálunk a fősulin is volt egy ilyen történet. Ott a lány a közismerten diákdugó tanárhoz bement és félévente, vizsga előtt rendre leszopta. Természetesen 5-ös is volt, meglett a diploma, majd rá 2 évvel jött elő névtelenül.

Érted, addig nem volt "keserű a szája íze", de így utólag őt megerőszakolták...

Szánalmas!

2016. jún. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Sok esetben a hatalmi pozícióban lévő ember visszaélhet a helyzetével, igen. Azt, hogy melyik eset történik kényszerítésből, vagy annak érdekében, hogy megtarthassa a munkáját, meg melyik eset történik a jobb jegyért, azt nem tudom.
2016. jún. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Középiskolában azt mondom, hogy történhet kényszerítés, mert még gyerekek vannak ott, akik könnyen befolyásolhatók. De egyetemen... Ráadásul szinte minden egyetemen kérheti a diák, hogy más tanár is legyen bent a vizsgán vagy más vizsgáztasson. Ja, hogy akkor tanulni is kell...
2016. jún. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Modnjuk az is elég durva, hogy a megvádolt pasi teljes nevét meg videóját kirakják, míg a csaj meg csak K. Tündeként szerepel...

Tudtommal létezik olyan, hogy ártatlanság vélelme, szóval amíg be nem bizonyítják, hogy a pali tényleg visszaélt a helyzetével, addig illene egyenlôen kezelni a két felet: vagy a vádlónak is a teljes nevét, képpel együttmkirakni, vagy az oktatóval sem megcsinálni ezt.

2016. jún. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetemista, felnőtt nőnél, hacsak nem diagnosztizáltan elmebajos, én már nem nevezném kényszerítésnek, ha csak konkrétan meg nem lett erőszakolva. A nő is dönthetett volna úgy, hogy nem, vagy ha már látja, hogy gáz van, akkor szól másnak vagy felveszi a telefonjával. De azzal, hogy elfogadta, már közös megegyezés van.
2016. jún. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7# pontosan így látom én is. Sehol nem mondja hogy erőszak történt volna.

Először azt írják hogy félt. Később ki van egészítve hogy félt hogy tönreteszi a karrierjét.

2016. jún. 3. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!