Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Levideozott az ex baratom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levideozott az ex baratom mikor lefekudtunk. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Igen tudtam rola beleegyeztem mert biztam benne es a szakitas ota fenyeget ha nem bekulok ki vele kirakja az internetre es raadasul mindnekinek mar megmutatta. Nagyon szegyelem magam.. mondtam torolje ki de o csak fenyeget hogy akkor ha kibekulok vele. Igen tudom az en hiban volt de nem tudtam hogy ilyen gaz ember es ezt fogja tenni vele...nagyon nagy szegyen ez nekem mar..mit lehetne tenni? Rendorseg komolyan veszi az ilyesmit? Eddig azert nem fordultam rendorseghez mert tudtam az egesz videorol de hogz mutogatja masoknak arrol nem... segitsetek kerlek

2020. máj. 23. 15:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Mennyi idős vagy?
2020. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

sima szex vagy valami perverzebb is volt a videón?

és hány évesek vagytok?

2020. máj. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
23/L
2020. máj. 23. 15:27
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
ha fenyeget mehetsz ezzel rendőrségre simán
2020. máj. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szamba is vettem :(
2020. máj. 23. 15:31
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Igen, tehetsz feljelentést, és komolyan is fogják venni. Nekem olyanom volt hogy valaki társkeresőn az én arcképem használta és feljelentettem. Idegen ember volt és meg is találták.
2020. máj. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Es azzal hogy mutogatja masoknak a tudtom nelkul? Azt buntetik?
2020. máj. 23. 15:32
 8/17 anonim ***** válasza:
28%
Azt ha megmutatja, azt nem. Ha feltölti, azt igen.
2020. máj. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet hogy nagykorú vagy, és a tudtoddal készültek a felvételek.Elvileg nyilvánosságra nem hozhatja.

Viszont ha a haverjainak mutogatja, az ellen nem tudsz sokat tenni!

Minél jobban vergődsz, annál inkább fog zsarolni!

Elég mocskos egy alak lehet.

Ne foglalkozz vele; minden csoda 3 napig tart!

Az, hogy láttak a haverjai szexelni (szopni) már megmásíthatatlan, s mint ilyennel nem szabad foglalkozni, mert soha nem vezet eredményre!

Mindenki szexel, csak nem mindenki idióta barmokkal...

2020. máj. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%

Ahogy írták mások is, megmutatja a haverjainak, az ellen semmit nem tudsz tenni.

A zsarolásnak semmiképp ne engedj, sőt, ezeket a zsarolásokat (bármilyen formában is érkeznek) mentsd le, és ha bárhova is feltölti nyilvános helyre, irány be a rendőrség!

Csak azért, hogy ne töltse fel sehova, azért ne békülj ki vele, főleg, hogy egy ilyen mocskos alak! Legközelebb ne engedj ilyen felvételt! Csak ügyesen ;)

2020. máj. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!