Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Proatihoz akarok menni. Szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Proatihoz akarok menni. Szűz vagyok kicsi pènisszel. Adnátok tanácsot? Leirnátok a tapasztalatokat és hogy mennek az ilyen dolgok?

Figyelt kérdés
2020. máj. 24. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem fontos, hogy olyat válassz, akivel van valami szimpátia. Hívd fel telefonon és beszélj vele. Mondd el mi a helyzet és mit szeretnél. És kérd meg mondja el, hogy nézne ez ki és mennyibe kerülne. Szóval beszéljen kicsit. És a végén mondd neki, hogy köszönöd és még visszahívod, ha eldöntötted akarod e.


De a lényeg: figyelj oda hogy beszél, hogy szimpatikus e. Olyannak tűnik e akire rá tudsz hangolódni. És tényleg olyanhoz menj el, akivel ez rendben van. Ezt azért mondom, mert tud elég személytelen lenni ez, lehet kellemetlen is, ha bartáságtalan veled. meg ez a szex dolog ez nem egy automatizmus, hanem fel kell, hogy keltse a vágyadat. Szóval olyan kell, akire tényleg tudsz vágyni. Szóval próbálj ráérezni erre a beszélgetésből.


MEg persze a személyiségedtől is függ. Ha egy határozott valaki vagy, aki tudja mit akar és tud irányítani ilyen helyzetet, az más mindtha egy félénkebb valaki vagy. Utóbbi esetben még fontosabb ki a nő.

2020. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és a legfontosabb. Akkor se ess kétségbe, ha nem sikerül jól a dolog. Ez benne van.
2020. máj. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Proatihoz ... Szűz vagyok kicsi pènisszel." Azért a korodat megirhattad volna! Nem tudhatjuk, hogy az adottságaid azért ilyenek mert elötted még a serdülö kor?
2020. máj. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az hogy kicsi a farkad a prostit nem zavarja, kinevetni se fog. (sőt inkább a kicsit szeretik mert kevesebb vele a munka és kevésbé fájdalmas)

Lényeg hogy legyél ápolt meg normális


De amúgy mi a kérdés konkrétan?

Melyik város? Ha ott ahol én tudnék tippet adni kezdőként kihez menj

2020. máj. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!