Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabi és gyűrű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabi és gyűrű kilőve. A gumi kiszakadhat, lecsúszhat. Hogyan tovább, ha nem akarok gyereket? Vad jamsz gyökérről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Lindinette, Mercilon, Belara, Yasminellee, Nuvaring. Min mellett különféle mellékhatásoktól szenvedtem. Most hagytam abba a Nuvaringot. Milyen módszereket kéne kombinálni, hogy ne jöjjön a gyerek? A gumiban önmagában nem bízok, többször volt már baleset...
2011. aug. 27. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
a legbiztonságosabb ha nem dugsz,örök igazság
2011. aug. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%

ennyi foggátló, jóég, szedted egyáltalán 3 hónapig őket? 3 hónapig én is szenvedtem a mellékhatásoktól, de utána emúlt és tök jó lett (én Novynette-t szedtem).


óvszert használtam 2 évig és egyszer sem szakadt ki...

ha nálatok ennyiszer, akkor valamit nagyon rosszul csináltok.

2011. aug. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 napietus ***** válasza:
orvos mit mond, miért nem bírod egyiket se? gyógyszeren kívül biztonságos még az óvszer, ha kiszakadna akkor 72 órás, de ez ritka, ha jó minőséget vesztek és jól használjátok.
2011. aug. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Vmelyiket 3, vmelyiket 5, vmelyiket még több ideig használtam. A legjobb a nuvaring volt, de több mint 1 év után itt is jöttek a mellékhatások. Hasfájás, mellfeszülés, sosem jött meg napra pontosan, nulla libidó. Így már nem láttam értelmét tovább használni ezt sem. A gumi 2x szakadt, de 2 nap különbséggel, amikor már a 72 órás tabi sem segíthet...Emiatt csak arra nem szívesen bíznám magam.
2011. aug. 27. 15:29
 5/12 A kérdező kommentje:
Hormonérzékenység :S
2011. aug. 27. 15:30
 6/12 anonim ***** válasza:
oké. akkor maybe baby nevezetű eszköz. nézz utána neten.
2011. aug. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Helyi fog.gátlás? Különböző krémek, amiket aktus előtt kell használni próbáltál?
2011. aug. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem hogy lehet ennyiszer kiszakítani a gumit. Egyszer még oké, de többször. Érdekes, hogy akinél kiszakad, annál mindig többször..


Nah mindegy. Akkor használj spermicidet és pesszáriumot együtt, esetleg kiegészítheted megszakítással is, hogy tuti biztos legyen.

Vagy spermicid+megszakítás, amit lehet kombinálni naptármódszerrel...

2011. aug. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
19%

Gondolom eleged van a fogamzásgátlókból, de én pl Tri-Regolt használok és semmi bajom tőle, már 3 éve. Meghízés sem volt, bár biztosan szervezet függő.

Igen a gumi kiszakadása meg hát vicc..ennyiszer.. minőség szerintem vagy esetleg van műkörmöd és kitéped?

Megszakítás pedig szerintem is mindennél jobb, akkor tuti nem lesz probléma.

2011. aug. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%

legbiztonságosabb, ha megtanuljátok végre használni a gumit - gyakorolj egy banánon b+!


nyilván a gyökér biztosabb, mint a gumi


amúgy nyuszika: vagy keresel egy orvost, aki vérvétel és kivizsgálás után ír gyógyszert vagy veszel pesszáriumot a gumi mellé

2011. aug. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!