Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan férfiak akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak akik erényövet hordanak?

Figyelt kérdés

Ha igen, mióta hordjátok? Ki vett rá hogy hord? Kinél van a kulcsa?

21/f

Szavazás: Hordanál-e te is erényövet, ha lehetőséged lenne rá?



2020. máj. 26. 08:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%

Érdekes.Soha nem hordtam.Azt kerdezném a tapasztaltaktól,hogy ahogy olvastam, ebben a szituban tkp en elég ritka akkor a szex.

Ami első hallásra nekem nemigazán jön be.

Cerébe mitöl lesz ez mégis vállalható.

Értem,hogy izgató,de 2heti,havi1 szexért cserébe?

2020. jún. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok.

Nem feltétlenül a szexmegvonásról szól ez, hanem az alárendeltségről és a kontroll átadásáról. Amikor mi belevágtunk, egyáltalán nem mondanám, hogy a szex eltűnt a kapcsolatunkból, inkább egy új szintre emelkedett, a kis szexuális titkunk egész nap kísért, bárhol is voltam éppen. De ettől még a szex rendszeres maradt. Volt egyszer-kétszer persze, hogy a barátnőm húzta az agyamat este, aztán végül hirtelen meggondolta magát és nem engedett ki, de ezt megint nem úgy kell elképzelni, hogy terrorban tartott volna és ettől én rosszul éreztem volna magam. Szerintem egy értelmes kapcsolatban, ahol mindkét fél kellően nyitott és hajlandó kalandokra, ezt meg lehet beszélni. A női félnek sem jó, ha a valódi, fizikai szex eltűnik a kapcsolatból. :)

2020. jún. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hordtam meg, de szeretnék
2020. jún. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én most kaptam a feleségemtől egyet
2020. szept. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!