Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, poénból megtaposnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, poénból megtaposnátok valakit?

Figyelt kérdés

Például egy bulin fogadásból, felelsz-vagy-mersz játékban stb. Persze ha az illető belemenne, hagyná magát, és előre egyeztetve lennének, hogy a biztonságra hogyan kell vigyázni, hogy ne essen baja...

De ha feladja, mert nem bírja tovább, akkor elvesztette a játszmát, és valami komoly zálogot ad. Mondjuk például így:

[link]

vagy volt már hasonló játékélményetek?



2020. máj. 26. 08:59
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
74%
A fétishez vagy szexuális játékhoz keresel partnert tedd fel úgy a kérdést, ne ködösítsd azzal hogy poén.
2020. máj. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Hogy ez neked fétis-e vagy csak poén, azt csakis te döntöd el. Ebben én nem tudok ködösíteni.
2020. máj. 26. 11:47
 13/40 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező itt a gyakorin a taposás fétisüeket úgy utálják mintha az ilyen ,,lények(bár nem gondolnak lénynek,hanem valami aberralt álatnak)gyerekgyilkosok vagy sorozatgyilkosok lennének

Én pl a homoszexualisokaz is elfogadom,csak engem hagyjanak békén

Tolerancia szót sokan nem ismerik!


Pasi vagyok,ha lány lennék bulin poénbol simán megtenném hogy megtaposom,de csakis mezitlab

2020. máj. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
13.: Hát igen, ez az én formám
2020. máj. 26. 14:01
 15/40 anonim ***** válasza:
Egy ilyen csaj engem is megtaposhatna :) ha mer ;)
2020. máj. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Egy ilyen lany (a videoban) olyan 45-50 kg korul lehet maximum, a ficko meg eleg eros. A fejes resztol eltekintve nem tunik fajdalmasnak a szamara. A felsotesten mar siman eloszlik az a suly. Tusarkuban persze mas lenne a helyzet, ott kis feluletre koncentralodik az ero, ugy mar valoszinuleg fajdalmat/serulest is tudna okozni, ha a sarkara all.
2020. máj. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

Igazából a felületi fájdalmak (bőrsérülés stb) a leges legkisebbik gond.


A bevállalósabb rész a mellkas. A levegőt olyan szinten kipréselik belőled, hogy szó szerint csak azokra a másodperc-töredékekre jutsz oxigénhez, amíg a lépésváltás alatt pont nem akkora a nyomás. Tulajdonképpen küzdesz az életedért.

A bordák sem bírják sokáig, egy 50 kilós hölgynek is ilyen erejű rugásaira könnyen eltörhetnek. Nekem egyszer elrepedt így a bordám. Kezelni, gipszelni ugye nem lehet, "csak" hosszú hetekig fájdalmas utána.


A has csak úgy taposható, ha a delikvens előtte napokig semmit nem evett, és a gyomra összezsugorodott olyan kicsire, hogy több hely marad a többi belső szervnek is. Szerencsére a gyomor hihetetlenül rugalmas. De ha nem "készülsz rá" a session előtti napokban szigorú böjttel, akkor garantáltan belső sérüléstől félve két perc után vagy kiszállsz a játékból, (akkor meg mire volt nagy a szád, hogy ezt akarod,) vagy pedig a jobbik esetben is fo sva hánysz.


És 16.-os hsz.: Pont a fejes rész nem feltétlenül a fájdalmas. A nyilvánvaló balesetveszélyen kívül (nyak, orr,) amihez azért elég sokat kellene bénáznia is annak, aki tapos, inkább az lehet a gond, hogy a nagy nyomás miatt a delikvens agya nem kap vért, és elájul.

2020. máj. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

Azért nem mindig ennyire durva :)))


Általában érzik, hogy meddig poén és játék, meddig mehetnek el :)))

2020. máj. 30. 07:47
 19/40 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy ha nem ilyen durván adják, csak játékosan "legyőzik" a pasit akkor izgalmas játék. A belinkelt film inkább csak elriasztja azt is, akit esetleg érdekelt volna
2020. máj. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Akkor linkelj be jobbat. :)
2020. jún. 5. 18:14
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!