Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, poénból megtaposnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, poénból megtaposnátok valakit?

Figyelt kérdés

Például egy bulin fogadásból, felelsz-vagy-mersz játékban stb. Persze ha az illető belemenne, hagyná magát, és előre egyeztetve lennének, hogy a biztonságra hogyan kell vigyázni, hogy ne essen baja...

De ha feladja, mert nem bírja tovább, akkor elvesztette a játszmát, és valami komoly zálogot ad. Mondjuk például így:

[link]

vagy volt már hasonló játékélményetek?



2020. máj. 26. 08:59
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Fokozni tudom az élményt

[link]

2020. jún. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Nálam volt már ilyen szülinapi bulin a csaj azt kapta felelsz vagy mersznél. Belement a dolgokba. Ha érdekelnek a dolgok írj priviben itt hosszú lenne 😂.
2020. jún. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
22.: Az volt a feladata, hogy megtaposson?
2020. jún. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

22 vagyok

igen bár rólam tudták hogy nem semlegesek a női lábak. Ez az én szülinapom volt és ez volt az ajándékom úgymond az egyik lánytól aki rám lépett. Köztük előre meg volt beszélve hogy mint lesz. Utólag tudtam meg de jól esett hogy így gondoltak rám mert ez sokkal másabb bizalmi dolog és jobban örültem ennek mint szerintem bármi másnak

2020. jún. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

Hát, itt is csak ugyanolyan hosszú, nem? :)))

Szóval, hogy történt?

2020. jún. 8. 13:22
 26/40 anonim ***** válasza:
akit érdekel és rám ír privibe úgy is megírom ha érdekli.
2020. jún. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Jajjj most akkor, ha nem privizünk mindenért, akkor csak a kérdezőnek fogod elárulni? Pedig ez egy anonim oldal
2020. jún. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Senkinek nem kötelező semmi akit érdekel ír akit nem nem. Kérdező sem írt.
2020. jún. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Az már az ő baja...
2020. jún. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Megkaptam a történetet priviben, csak úgy mondom
2020. jún. 14. 16:05
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!