Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha megrendelném ezt a szexbabá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megrendelném ezt a szexbabát és nincs raktáron, szerintetek van esély, hogy elérhető lesz még valamikor?

Figyelt kérdés

Már napok óta szemezek vele, de még mibdigbazt írja, hogy elfogyott. Azért ez nem guminő. Rendes fémvázas élethű és azért az ára is jó. Esetleg valaki tud valami hasonlót?


[link]



2020. máj. 28. 07:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A webshopnak biztos van elérhetősége (e-mail cím, telefon), őket kéne megkérdezni.
2020. máj. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kisördög1 ***** válasza:
78%
Ezt miért nem a forgalmazótól kérdezed??
2020. máj. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Csinos darab 😋
2020. máj. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

más helyen nincs?

szerintem más webshopnak is van ilyenje

2020. máj. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a szexshopot vagy írj nekik emailt. Ők fogják tudni megmondani, hogy rendelnek-e még, mert van rá igény vagy nincs. Ha pedig erről az egyről lenne szó, lehet hogy segítenének neked benne, és berendelnék azt az egyet.
2020. máj. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat! :)

Csak azért kérdeztem, mert nem találtam a webshop elérhetőségét, ilyen ugyanilyen babát meg nem találtam máshol, csak hasonlót. De azbráadásul még drágább is.

2020. máj. 28. 13:58
 7/10 anonim ***** válasza:

Pedig ott van az elérhetőségük a lap tetején:

Vásárlási információk -- ÁSZF

2020. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elvileg kötelező lenne megadnia minden oldanak elérhetőséget, közzé tenni a szabályokat stb.
2020. máj. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Szemezel vele? Azta! Netán vissza is kacsint?
2020. máj. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kösziba a válaszokat!

Nem, nem kacsint vissza. :):)

2020. máj. 31. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!