Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek a masztizás az jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nikipolett11 kérdése:

Szerintetek a masztizás az jó vagy rossz? És miért?

Figyelt kérdés
Mert én és fiúm szoktunk, de azt mondja, szerinte normális dolog. És légyszi normális válaszokat adjatok, még ha fölöslegesen is kérem. Köszi!😊

2020. máj. 28. 11:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ne értsétek félre, nem mondtam el szüleimnek
2020. máj. 28. 12:36
 12/16 anonymousreview60 ***** válasza:
#10-11: Mert fúj, nem illik! -> Az egész mögött 1. a vallásos berögződés, 2. a gyerek felnővése, szabad akaratának kialakulása, a felette való kontroll elvesztése, az ettől való félelem 3. a gyerek felnövése = szülő öregedése = szülő halandósága illetve ezek valamilyen súlyozott kombinációja áll. A többi rizsa.
2020. máj. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Sosem elleneztem, aki ellenzi, az egy boomer barom. (#8-as voltam, három gyerekem van).
2020. máj. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonymousreview60 ***** válasza:
A szex a "normális" emberi élet nagyon fontos pillére (önismeret, örömszerzés stb.), emiatt ezt is csinálni kell, mint a tanulást és az edzést. Ha tudod, hogy neked egy nap 3-szor kell a szex/maszti, de a párodnak heti 2-szer, akkor vagy nyitott kapcsolat vagy szexjátékok tömege vagy válás a vége, de ehhez önismeret kell, amihez maszturbálni (is) kell.
2020. máj. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm az eddigi válaszokat!❤️
2020. máj. 28. 15:27
 16/16 anonim válasza:

Szia!

szerintem ez az együtt csinálás normális.viszont nem 1 olyan lány ismerősöm van aki ezt csinálja 13-14 évesen egy persze 4-5 évvel idősebb fiúval...

2020. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!