Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért van itt ennyi olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van itt ennyi olyan ember, aki előnyben részesíti a prostizást, mint egy normális kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Már nem egy kérdésnél olvastam, hogy valakik értelmetlennek találják a párkeresést. Legtöbbször olyan indokokat mondanak, hogy úgyis meghalunk egyszer és akkor már mért foglalkozzanak ilyen dolgokkal, ha a szexet könnyebben is megkaphatják prostiktól, meg a másik kedvenc, hogy szerintük a nőknek csak a pénz kell.

Mi az ami kiválthat egyes embereknél ilyen gondolkodást?



2020. máj. 29. 22:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is próbálkozok hiába. Jönnek a szokasos válaszok: nem vagy az esetem. Csak barátkent tekintek rád, fuj nezz már magadra, idős vagy hozzám, stb.


Amúgy a legjobb élményeim kb prostival voltak... a legjobb szopasért is fizettem, az egyik legjobb punci sem volt ingyen, bar abból volt barátnőnek is jó.


Amikor kell akkor elintézzük, a hisztit meg intézheti otthon.


Perdze jó ha valaki alszik mellettem és átkarol, de szex terén más. :)

2020. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
38%
9-es, oké, hogy a prosti is színjátékot nyújt, de ott ez le van fixálva. Otthon meg elvileg nem annak kellene lenni. Szóval ez xar párhuzam volt.
2020. máj. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!