Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek túl reagálom? Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl reagálom? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mostani barátommal már több mint 1 éve vagyunk együtt. Nemrég mesélt olyan sztorikat amiket még régen csinált a haverjaival. És őszintén engem sokkolt, legalábbis azóta sokszor agyalok rajta. Lehet totál felesleges, mert oké a múltja, de akkor is... Olyanokat mesélt, hogy sokat kurvázott, sok night clubba járt, voltak orgiák, pár cserés sztorik, mentek bordély házba, táncos kurvákat vittek szállodába buli után magukkal, stb... Tehát amiket csak el tudtok képzelni. Amióta mesélte ezeket, folyamatosan kattogok, elképzelem, hogy hogyan és miket csinálhatott régen... Kikészítenek ezek a gondolatok. Főleg az, hogy ilyen dolgok után csinálhatja-e mellettem is vagy foglalkoztatják-e ezek a dolgok, gondol-e rá. Ti erről mit gondoltok? Én vagyok a totálisan hülye már és feleslegesen rágódom ilyeneken? Jöhet privát is, szívesen beszélgetnék ott is valakivel erről. Köszönöm!

2020. jún. 1. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem ismerjük a pasidat! De elképzelhető, hogy melletted is lesznek kalandjai! Ismerek ilyen pasit. Nem a hűség mintaképe!
2020. jún. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugye... én férfiként ilyen vagyok.

Ezért nem jövök össze ennyire eltérő életű nővel. Szerintem ezektől simán megundorodik az ember a párjától.

Szerintem ebből már jó nem lehet, szakítani fogtok.

2020. jún. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is zavarna, ha kiderulne a páromról.
2020. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szóba került a lánybúcsú/legénybúcsú is. Azt hiszem elég sok vélemény lehet erről is. Én személy szerint nem preferálom, sőt szerintem baromság. Írtam neki, hogy alapból fel lenne háborodva ha meg csalnám, de ő szerinte lánybúcsún/legénybúcsún mindent lehetne, ő benne lenne. Az egyik orgiájuk épp lánybúcsús csajokkal voltak... És amúgy neki nem is kéne tudnia róla, hogy én ott mit csinálok, ugyanúgy nekem sem, hogy ő mit csinál más nővel, mert az arról szól... Ez szerintem ugyanúgy már megcsalásnak számít, nem kibúvó. Szerintem ilyen ember ne akarjon házasságot és elköteleződni. Nőzzön vagy pasizzon, élje ki magát előtte. De az, hogy közös élet előtt másik nő pinájába lenni és más férfi farkáján lenni... Kösz nem.
2020. jún. 1. 15:32
 5/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy előtte miket csinált, az egy dolog.

Ezzel az erővel ő is kattoghatna azon, hogy te is szoptál már előtte mást is.


De amúgy 2 opció van...


Vagy csak nagyzol, menőzik.

Vagy tényleg ilyen ember, és akkor szerintem melletted is félre fog qurni.

F

2020. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Elösször a férfiak szinte mindig túloznak a csajügyeikkel kapcsolatos muljukróla, és jellemzően enm lefele csalnak :D tehat valszeg amit meselt neked azt eloszthatod kettővel

Masodszor a mult az mult, ne rágodj rajta, ha szeret es tudja hogy osszetorne, nem csal meg

2020. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tehát, összejöttél egy sráccal, akiről már első látásra lejöhetett volna, hogy egy partiállat és most meglepődtél, hogy tényleg az.

Te reagálod túl.

2020. jún. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
STD szűrés, kérdező. Az AIDS lappangási ideje 8 év is lehet.
2020. jún. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát szerintem 2 különböző dolog az ha valaki kapcsolatban szexel orálozik vagy akármit csinál, mint amikor pl egy férfi járja a night clubbokat és a sztriptíz bárokat aztán kurvázik stb...
2020. jún. 1. 18:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl, ez engem is zavarna. Bár ha már nem csinálja, akkor nem olyan vészes.
2020. jún. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!