Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pedofília, nekrofília és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pedofília, nekrofília és a zoofília betegség, bűncselekmény vagy szexuális kisebbségek a szemetekben? Vagy esetleg mind a 3 más kategória?

Figyelt kérdés
Nem, nem tartozom se ezekhez, se semmilyen kisebbséghez, magyar, heteró, keresztény fiú vagyok. Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Engem nagyon felháborított, hogy vannak olyan szervezetek, akik ezeknek még a bármilyen korlátozását (akár a kényszert) is feloldanák.

2020. jún. 1. 17:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ezt úgy írod, mintha a pedofilok, nekrofilok vagy zoofilok gyakran ugranának rá az emberre az utcán, hogy megerőszakolják:D A háromból kettőnek még csak nem is célcsoport egy mozgó ember:D
2020. jún. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
De a pedofilok elég gyakran, volt szerencsém látni már egyet, akit el is zavartam egy kisfiú mellől.
2020. jún. 1. 22:53
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

"Elég gyakran" - azok, akik pedofil hajlammal rendelkeznek, azoknak kb a 90% soha senki ismerősének nem mondja el vagy adja nyíltan jelét. Ha mégis, maximum a neten talált cuccokig jut el, tetlegességig nem fajul.

Persze, amit látunk, meg a hírekben bemondják, az feltűnő, de garantálom neked, hogy minden pedofil bűncselekményre jut 10 olyan pedofil aki életében nem csinált semmi rosszat:D

2020. jún. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
De a melegek hajlamai akkor kezdődnek, mint a heteróknál, tehát kamasz korban, amikor már a törvény szerint is rendelkezhetnek bizonyos fokig magukról, a transzneműek is tudják már. De a pedofil kapcsolatok fiatalabbik tagja, még nem tud ellenállni sem és éretlen még, az állatok sem és nyílván a halottak sem.
2020. jún. 1. 23:08
 15/25 anonim ***** válasza:

Így van, épp ezért bünteti a törvény ezeket a tetteket.

De attól még, hogy valaki pedofil, nem biztos, hogy egy ujjal is hozzányúl egy gyerekhez. Persze, megtenné szívesen, de tisztában van azzal, hogy ártana ezzel, ezért nem teszi.

Akkor ez az ember most bűnös?

2020. jún. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Ez azért elég beteges, hogy megtenné szívesen...
2020. jún. 1. 23:59
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért pedofil, mert vágyik rá:D Ha nem vágyna rá, nem lenne az:D
2020. jún. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

Én nem tudom mit nem lehet érteni ezen.

Az alap az, hogy férfi nővel.

Innentől kezdve elég egyértelmű, hogy valami gond van azokkal, akiknél nem ez játszik.

Értem, hogy senkinek nem árt, hogy 80 éves öregpapit rak seggbe, de az, hogy kifejezetten erre izgul az beteg.

A melegeknél valami a születés előtt megy el, illetve itt az oldalon is volt egy cikk arról, hogy a környezet is hatással van.

2020. jún. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
A szex és a szerelem, egy csodálatos dolog. Mindenkinek joga van szerelmesnek lenni, csak az a baj hogy az 5-8 évesek még nem tudnak szerelmesek lenni, ugyanis 12-13 éves korban indul el a kamaszodási és a serdülési folyamat. A melegség egy tök természetes dolog, már a görögöknél is voltak melegek és nem titkolták el, legalábbis az ilyen jeleneteket ábrázoló műveik, nem erről árulkodnak.
2020. jún. 2. 12:06
 20/25 anonim ***** válasza:
47%

Annyira természetes, mint a Down kór.

Genetikai rendellenesség.

2020. jún. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!