Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan lány, aki szívesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki szívesen lenne férfi, de meleg?

Figyelt kérdés

2020. jún. 2. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Nekem pont van egy ilyen transznemű barátom. Fiúnak érzi magát, azonban fiúkhoz vonzódik. Szerintem ennél a témánál el kell választani azt, hogy mi az identitás érzeted és mi a vonzalmad. Tehát attól függetlenül, hogy fiúnak érzed magad, még vonzódhatsz a férfiakhoz. Remélem megfelelő a válasz :)
2020. jún. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Nevezzük nevén a gyereket, te egy meleg transz srácot keresel.


-Létezik ilyen, ismerek többet is (bár én nem vagyok érintett)

-Nagyon nyakaratekert a kérdés

-és nem mellesleg picit sértő is.

-Ajánlanám a Homoszexualitás alkategóriát.

-de ha már itt tartunk mi a konkrét kérdés?

2020. jún. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én például ilyen vagyok, és nagyon megkeseríti az életem abból a szempontból, hogy teljesen odavagyok a fiúkért, de egyszerűen képtelen vagyok összejönni eggyel anélkül hogy elöntene a sóvárgás hogy bárcsak én is fiú lehetnék, bárcsak én is olyan lehetnék mint ő, bárcsak én is egy lehetnék közülük.
2020. jún. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy ismerősöm, akire illik a leírás, bár nem tudom, ennek az információnak miért van jelentősége.
2020. jún. 3. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Mindig is fiú akartam lenni, régebben úgy is viselkedtem, most a pasimmal elkönyveltük hogy mivel nem akarok semmilyen műtétet csak így érzi egy részem, ezért megenged magán olyan dolgokat, amit csak egy bi fog.:P
2020. nov. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen dolgokat, nekem az utolsó kicsit zavaros.
2021. dec. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!