Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi az első gondolatotok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az első gondolatotok egy olyan fiúról, aki 24 évesen is szűz?

Figyelt kérdés

Nem csak hogy szűz, de barátnője se volt még. Sose randizott, flörtölt, sose volt része csókban sem s nincsenek lány ismerősei sem.


Igen, én vagyok az, ha valakit érdekel.

Csak kíváncsi vagyok, kinek mi a véleménye erről, ennyi. :)



2020. jún. 5. 19:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
43%

Fatökű lepkevadász😂

Amúgy ismerek olyat aki most 31 éves és ugyan ez van mint veled, mivel elég közeli ismerősöm (unokatesómxd) így gáz. Az meg, hogy neked még nem volt senkid lényegében semmi közöm hozzá, és nem is nagyon tudok erről semmit mondani

Sok szerencsét lány ügyben😉

2020. jún. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
49%
Ó barátom, nem az a kérdés, hogy mások mit gondolnak erről - mert nincs a homlokodra írva, hogy szűz vagy. Inkább a helyedben azt a kérdést tenném fel - saját magamnak - hogy mit kell tenni, min kell változtatni azon hogy ez ne így legyen?!
2020. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
66%
Semmi jó. Lúzer és csúnya. És nem a szüzesség miatt. Ha tudatos lenne, tehát azért nem volt barátnője, mert nem akar akárkivel összejönni akkor becsületre méltó, de gyanítom hogy nem ez a helyzet..
2020. jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!