Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elszakadt a gumi de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszakadt a gumi de nem bennem élvezett el, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tudom, sablonkérdés, de mégis felteszem. Barátommal szeretkeztünk és elszakadt az óvszer, lecseréltük, viszont a másik is elszakadt. Mindig úgy csináljuk, hogy gumiba se hagyja bennem, hanem kiveszi úgy is. Kedden múlt el a menstruációm, alaposan megtöröltem magam mindenhol, még egy kis nyomásgyakorlatot is alkalmaztam, pisiltem, és ki is mostam magam a a nagyobb biztonság érdekében. Kellene aggódnunk? Nem ez az első eset, akkor sem történt baj, de mégis azért megijedtem most.

2020. júl. 12. 03:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha előtte az utolsó zuhanyás és a szex között nem élvezett el, akkor nem valószínű.


Az előváladék tartalmaz spermát, de mennyiségben nem annyira sok, csak pár csepp ami egy szakadt óvszerból se nagyon jön ki.


Nem 100%, de nagyon kis esélye hogy terhes leszes.

2020. júl. 12. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Kicsi a valószínűsége, de nem nulla.


Egyébként minden támadó szándék nélkül, szerintem gondoljátok újra milyen gumit használtok, mert kettőt elszakitani zsinórban elég meredek. Szerintem nem a legjobb minőségűt használjátok, érdemes lenne másik márkát keresni.

2020. júl. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, ezentúl újat fogok keresni, mert már nem ez az első eset. Pedig elég sok ideje ezt a fajtát alkalmazzuk (Preventivo), és legtöbbször semmi gond nem volt vele.
2020. júl. 12. 12:41
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A gumi kiszakadhat pl nem megfelelő tárolás miatt is. Pl zsebben, az apró ki tudja dörzsölni úgy, hogy egy jó minőségű óvszer is szétjön
2020. júl. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Dobozában tárolom az éjjeli szekrényemben.
2020. júl. 12. 17:50
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
És a szavatossági idő szerint jó még? Tárolási hőfokot se lépted túl?
2020. júl. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Persze, nemrég vettem, kb. a múlthéten.
2020. júl. 13. 13:10
 8/11 anonim ***** válasza:
És amikor legörgeted, a feltekert rész kívül vagy belül van?
2020. júl. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kívül. Tudom, hogyan kell alkalmazni, nem tudom, most mi lehetett a gond. Történt már ugyanilyen egyszer, akkor nem történt gond, mert ugyanúgy kivette, mindig így csináljuk, mert régebben kb 2 éve történt egy balesetem és eseményutánit kellett alkalmaznom.
2020. júl. 13. 13:24
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a méret nem jó, vagy a gumi tùl vékony.



Vegyetek más márkát, más vastagságút.

2020. júl. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!