Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elszakadt az óvszer, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszakadt az óvszer, de szedek fogamzásgátlót, csak nemrég beteg voltam de másfél hete már nem szedem az antibiotikumot. Nem élvezett belém, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2013. szept. 28. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Szeretkeztél férfival:Igen

Szokott gyermek foganni:Igen

Meddő vagy:Nem tudom

Kétharmados többséggel eldőlt hogy terhes vagy.

2013. szept. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nem élvezett beléd, akkor nagyon kicsi az esélye.
2013. szept. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum valóban csökkentheti a fogamzásgátló hatását, viszont úgy írja a betegtájékoztató is, hogy az antibiotikum szedése alatt és még utána 1 hétig ajánlott a kiegészítő védekezés. És te írtad, hogy már másfél héttel volt ez az eset az antibiotikum befejezése után. Szóval elméletben az már egy olyan időszakban történt, amikor már kiegészítő védekezés sem kellett volna. És hát még beléd sem élvezett, szóval nem valószínű, hogy terhes vagy.
2013. szept. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oo köszönöm utolsó, most megnyugodtam:)
2013. szept. 28. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!