Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok mit tennétek ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odüsszeusz92 kérdése:

Lányok mit tennétek ha egy kis srác fogdosna titeket?

Figyelt kérdés
Megütnétek vagy csak elmagyaráznátok neki, hogy ezt nem szabad?

2020. júl. 19. 20:26
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
57%
Először rászólnék, hogy hagyja abba. Ha nem teszi, pofán verném. Nem tudom milyen korú fiúról van szó. De ha a kora alapján lehet feljelenteném szexuális zaklatásért.
2021. jún. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
63%
Mikor nyolcadikos voltam egy másodikos kisfiú megfogta a mellem és elszaladt...én meg utána szaladtam, elkaptam a kapucnijánál, megrángattam kicsit és megmondtam neki, hogy soha zöbbet senkivel ne tegyen hasonlót. Annyira sírt, hogy az hihetetlen...szerintem egy életre megtanulta a leckét, bocsánatot is kért.
2021. jún. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
69%
#32 ahh de cuki😀😀🥰🥰
2021. jún. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
89%
Hogy ha még nagyon kicsi (10 évesnél fiatalabb), akkor elmagyaráznám, hogy pontosan mit is tett, viszont hogy ha idősebb, akkor már értenie kell az egészet, ezért messze ellökném magamtól. Hogy ha csak megfog, akkor nem ütném még meg.
2021. júl. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
90%
#34 van olyan ember a mai világban akinek ilyen ellökős fétise van de azok ugyan már inkább felnőttek, nem kimondottan gyerekek között lehet ilyen 😀😀
2021. júl. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
13%

A szülők dolga elmagyarázni, hogy ezt nem szabad. Nyilván nevelésbe nem szólhatok bele, de ha valaki eddig nem tette számára érthetővé, az valószínűleg okkal van... tisztán emlékszem, hogy nekünk még rendőri előadás is volt a suliba a molesztálásról.

Az okot úgy értem, hogy meglehet, az ő családjába ez mindennapi, vagy nem tiltólistás dolog.

Úgyhogy én megpróbálnám hívni a szüleit, és nekik elmondani, hogy ez rohadtul nem oké és neveljék meg a gyereket. Ha pedig támadóan lépnek fel, vagy úgy érzik nem tett semmit rosszat a gyerek, akkor gyámügynek jelentenék rossz neveltetés okán.


Én egy seggrecsapást is simán jelentenék és perelnék. Akiknek pedig ez oké, azoknak gyerek vagy kamaszkorba kellett kezdődjön az illetlen modor, úgyhogy hangsúlyozom, a neveltetés fontos.

2021. júl. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
84%

36 - Ezek a perelős erkölcscsőszök nagyon szórakoztatóak!:)

Bemész a rendőrségre, és feljelented, hogy a 12 éves kisgyerek a seggedre csapott, vagy épp megcsöcsörészett? Normális vagy?

Kiröhögnek - és nem minden ok nélkül!

2021. júl. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
82%

37-es:

Nem ezt írtam. Egy 12 évest nem perelnék be, de egy 18 fölöttit igen. És ha egy 12 évesnek a szülei nem tanítják meg, hogy ezt nem szabad, akkor ott gond van, és el fog fajulni...

2021. júl. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
58%
És igen, lehet a képedbe csak egy perelős erkölcscsősz vagyok, de rohadtul nem érdekel a véleményed :D nem engedhetem, hogy olyan világban éljünk, ahol elfogadható az abúzus, és feltételezem, hogy ha lenne lányod, húgod vagy barátnőd, akkor őket is féltenéd egy olyan világban ahol kvázi bármelyik utcán megerőszakolhatják mert "úgyse tesznek ellene semmi".
2021. júl. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
85%

Élvezem, ahogy visítozol...:)))

Csak az a baj, hogy értőn olvasni nem tudsz, a felhabzott agyadtól...

A kérdés így hangzott: "Lányok mit tennétek ha egy kis srác fogdosna titeket?"

18 évesen már senki sem kis srác!

Itt fiatal kisfiúkra kérdeztek rá.

Nagyon egyházi nevelést kaptam, de 10 éves korom környékén bizony sokat szórakoztunk ilyen kánikulában azzal, hogy fiatal, formás csajok seggére paskoltunk, vagy épp a melléhez értünk, vagy vizet fröcsköltünk a blúzukra, és így átlátszó lett az.

Nem sokáig tartott, mert meguntuk, mert nem szexuális megfontolásból csináltuk, hanem csak a hatás miatt. Nem vagyok rá büszke, de nagyon ártatlan (hülye) játék volt. Egyszerűen unatkoztunk. Ennyi, nem kell túllihegni!

2021. júl. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!