Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok mit tennétek ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odüsszeusz92 kérdése:

Lányok mit tennétek ha egy kis srác fogdosna titeket?

Figyelt kérdés
Megütnétek vagy csak elmagyaráznátok neki, hogy ezt nem szabad?

2020. júl. 19. 20:26
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 kisördög1 ***** válasza:
64%
Lányok! Hogy van ez a többségnél, ha kis srác fogdos az baj, de ha már picit nagyobbacska akkor még jól is esik?
2021. nov. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
86%

51-es:

Mégis kinek esik jól random srác fogdosása? -.-

2021. nov. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 kisördög1 ***** válasza:
95%
52: olvasd el a válaszokat..Én is azt hittem eddig hogy ez egy nőnek se esik jól, ezért vagyok meglepve. Persze lehet valamit félreértek
2021. nov. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
88%
Félreérted.
2021. nov. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
87%

Még 8 éves koromban nekiszaladtam az ofőnek és a mellét fogtam meg...

Olyan pofont levágott nekem h örökre megemlegetem.

2022. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
69%

Pesten volt egy játék, ahol random nők segggét fogdosták fiatalemberek és a reakciót figyelték.


Sok csaj szerette.

2022. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
17%

54


Tehát ha én harmincas fasziként fogdosok nőket, jólesik nekik?


Oké akk holnaptól fogdosok.

2022. jan. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
20%
Köszi lepontozó nősrény patkányok...
2022. jan. 6. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
76%
Hát hadd csinálja meg én is élvezném
2022. jan. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális ember ilyet nem tesz. Nem vagyok prűd ember, sőt. Viszont kerültem ilyen szituációba. Velem rosszul jártak szerencsétlenek, mivel pofon és/vagy tökberúgás járt érte. Mindnél a minimum egy jó hangos bocsánatkérés volt ezek után. Az egyik akkora pofátlan volt, hogy még a a mellem is megfogta. Bocsánatkérés sem volz. Akkor viszont már a judo tudásomat elővéve levittem a földre és úgy vártuk meg a rendőröket, akik szó szerint kiröhögték a srácot, hogy egy csaj elbánt vele. Utána következő alkalommal már átsétált az út másik oldalára, ha meglátott. Szóval szerintem nem éri meg egy pasinak ezzel játszania. Nem tudhatod, hogy éppen kibe kötsz bele. Szarul is járhatsz. Főleg külföldön, ahol ilyenért simán bevisznek téged és fel is jelent a nő.
2022. jan. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!