Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Mit gondolnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mit gondolnátok ha egy 16 éves megnézne titeket?

Figyelt kérdés
Arcotokat, melleteket, derekatokat, stb... Többször is rád pillantana. Mit vonnál le belőle?

2020. aug. 11. 16:12
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Elnézés egy *16 éves LÁNY nézne meg titeket*
2020. aug. 11. 16:13
 2/17 anonim válasza:
100%
Vagy azt, hogy rondának tart, vagy azt, hogy tetszem neki. Ez nagyban függ attól, hogy milyen az arckifejezése.
2020. aug. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
engem a strandon az öltözőben nagyon nézegetett egy hasonló korú lány, de nem foglalkoztam vele
2020. aug. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Nem zavarna. Sokan megnéznek, én is sok mindenkit megnézek, akár mert tetszik a ruhája/haja, akár, mert vonzónak találom. Számomra ez teljesen természetes. Mondjuk ha valaki direktbe úgy bámul, hogy közben szemmel levetkőztet, az már zavaró.
2020. aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

én is lány vagyok, de mivel bi, gondolom válaszolhatok.

a hétvégén voltunk egy család-baráti programon, ahol volt pár számomra ismeretlen család is, egy 16 éves lány is (én 19 vagyok). akkor érkeztem meg a tusolóhelyre, mikor ő már végzett, fel is volt öltözve, épp szedelőzködött. elkezdtünk dumálni, hogy milyen volt a víz, a nyomás stb.. Mivel nem nagyon akaródzott neki menni, én meg nem akartam csak úgy ott álni, elkezdtem vetkőzni, gondoltam mikor odáig jutok, hogy vegyem le a melltartómat, elmegy. De nem ment el, és még pár szót váltottunk úgy, hogy én egy szál bugyiban voltam. Nem mondom, hogy azért maradt ott, hogy megbámuljon, de a vége fele már tényleg semmi érdemlegesről nem dumáltunk, amiért ott kellett volna maradnia. Én mondjuk nem bántam, hogy nézelődik. :D

2020. aug. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván abban a korban vannak ilyenkor, mikor tetszeni akarnak már ők is, a testük kezd beérni, és látni akarják, hogy egy idősebb nőhöz képest hol tartanak.
2020. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! ;)

5. Válaszoló, szívesen végig olvastam. Hetero, bi és leszbikus lányok válaszát is szívesen elolvasom, várom.

2020. aug. 11. 21:47
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebbem nincs semmi. És is rendszeresen megnézek lányokat sőtt néha kissebbeket is ha valaki nagyon szép hislány hogy milyen jó csaj lesz nagykorában(persze nekik nem a testuket nézem végig hanem az arcukat) és azt is látom hogy engem is meg szoktak nézni és valószínűleg ők sem leszbikusok. 20/L
2020. aug. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. aug. 20. 06:21
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
En unokatesommal medenceztem otthon, aki 16 eves, es oltoztunk at, amikor o megallt es vegig nezte ahogyan felveszem az egyreszes bikinim. Kozben beszelgettunk, de lattam hogy gyakran nez lefele. Nem zavart, mert en is vegigneztem az o oltozkodeset. :D
2020. aug. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!