Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexfüggő vagyok? 21/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexfüggő vagyok? 21/L

Figyelt kérdés
Nagyon nagy az igényem a szexuális dolgokra, rengeteget maszturbálok szinte minden nap és egy nap akár többször is. Felizgatnak az extrém helyek volt már, hogy erdőben, nyilvános wcben, buszon nyúltam magamhoz. A kapcsolataimban nagyobb volt a szexigényem mint a barátaimé, volt aminek ezért lett vége, bár nem gondolom, hogy olyan sokat kértem. Olyanokon fantáziálok, hogy milyen lehet különböző helyeken csinálni mint pl szabadban, folyóparton, vonaton stb.. És imádom kiverni valakinek....ez zavar a legjobban, keresem az alkalmat pl egy buliba is ha leszólít valaki nagy esélyel 15perc mulva már verem neki a budiban, cserébe én nem engedek semmit még csókolózni se szoktam így bulikban. Amit külön izgatónak találok ha szűz fiúnak csinálhatom akihez még egy lány se szólt hozzá a másik meg, hogy idősebbeknek 40-50éveseknek..erre is volt már példa. Nagyon zavar, hogy ilyen vagyok ez szégyen nem is tudom hányan besélhették a haveroknak hogy mekkora r*bancal futottak össze, de mit csináljak ha élvezem és igényem van rá?

2020. aug. 13. 14:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Egyszerűen azt csináld, amit eddig is, és nagyon szerencsés csávó, aki az utadba kerül. Holnap merre fog vezetni az utad? :))
2020. aug. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem Lajoska nem vagy szexfüggő, csak egy nagy mesemondó.
2020. aug. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jaa azt elfelejtettem írni, hogy aki szerint kamu akkor nem kell választ írni. Nyilván vannak 40 éves elvált faszik akik arra izgulnak, hogy a neten eljátszák, hogy tini lányok én azért írtam ki ilyen részletességgel mert nem tudom ezt senkivel megbeszélni.
2020. aug. 13. 14:31
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Most nézted még csak meg a nimfomániás c filmet és a film egyik részét ide kiírtad? Hát ez fantasztikus volt. Köszönjük nagy élménybeszámolót. Csak a filmek még mindig nem a valóság, ahogy ez a kérdésem se.
2020. aug. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

Esélyes, de a helyedben inkább fenntartanék pár szexkapcsolatot, mintsem mindig random emberekkel.

Tenni úgy sem tudsz ellene, gondolom már próbáltad elnyomni ezt az érzést.

2020. aug. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 StevenUp ***** válasza:
92%

Miért nincsenek saját ötleteid? Ha már hulyeseget posztolsz akkor azt miért filmekből, sorozatokból lopod?


De ha már ennyire kérdést akarsz kiirni akkor könyvből lopj, azt kevesebben használják, kevesebb a lebukás veszélye

2020. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a szexfüggő szo.ik,basz.ik.te nem.
2020. aug. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Soha nem láttam még azt a filmet, de megnézem hátha tudok vele azonosulni..
2020. aug. 13. 14:40
 9/14 anonim ***** válasza:
24%
Nem gondoltál még rá, hogy pénzt keress ezzel a tulajdonságoddal?
2020. aug. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem...
2020. aug. 13. 15:03
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!