Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexfüggő vagyok? 21/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexfüggő vagyok? 21/L

Figyelt kérdés
Nagyon nagy az igényem a szexuális dolgokra, rengeteget maszturbálok szinte minden nap és egy nap akár többször is. Felizgatnak az extrém helyek volt már, hogy erdőben, nyilvános wcben, buszon nyúltam magamhoz. A kapcsolataimban nagyobb volt a szexigényem mint a barátaimé, volt aminek ezért lett vége, bár nem gondolom, hogy olyan sokat kértem. Olyanokon fantáziálok, hogy milyen lehet különböző helyeken csinálni mint pl szabadban, folyóparton, vonaton stb.. És imádom kiverni valakinek....ez zavar a legjobban, keresem az alkalmat pl egy buliba is ha leszólít valaki nagy esélyel 15perc mulva már verem neki a budiban, cserébe én nem engedek semmit még csókolózni se szoktam így bulikban. Amit külön izgatónak találok ha szűz fiúnak csinálhatom akihez még egy lány se szólt hozzá a másik meg, hogy idősebbeknek 40-50éveseknek..erre is volt már példa. Nagyon zavar, hogy ilyen vagyok ez szégyen nem is tudom hányan besélhették a haveroknak hogy mekkora r*bancal futottak össze, de mit csináljak ha élvezem és igényem van rá?

2020. aug. 13. 14:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
65%
És nem is akarsz...?
2020. aug. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
59%
Voltál már egyszerre 2 pasival? Lehet jól esne és kicsit megnyugtatna😉 vagy rákapnál az ízére... 35F
2020. aug. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Homár az illető,kerüljétek
2020. aug. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Az összes ehhez hasonló kérdést homoszexuális férfiak írják ki.

Hihetetlen, hogy mennyien átverhetőek ilyen átlátszó történetekkel.

Azt is megkockáztatom, hogy a lány kommentelők 50 százaléka is férfi, MINDEN ESETBEN, nem csak néha.

2020. aug. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!