Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kicsinek érzem a farkam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsinek érzem a farkam, szerintetek?

Figyelt kérdés

Hossza: 14,5cm

Vastagsága: 4,5

Kerülete: 11,5

Sajnos kicsinek érzem, már évek óta nyomja a lelkem. Gondolkozom a vastagitásos műtéten. 22/F



2020. aug. 19. 10:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem kicsi a farkad. Teljesen jó méret és átlagos. Nyugi a normális lányok nem a méret alapján szeretnek beléd. Ez tized rangú dolog a kapcsolatban vagy ismerkedésnél.
2020. aug. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
92%
Ez pont jó, barátomnak 17cm vagy valami ilyesmit mondott, én nem mértem le neki 🤣 és tövig az ugye nem megy, vagy pedig fáj, szóval a tiéd tökéletes
2020. aug. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Átlagos, jó lesz ez, inkább ne maceráld.

Próbálj fel minél több csajt, aztán te is meglátod, hogy a nagy részük nem fogja kicsinek mondani ;)

2020. aug. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem kicsi es h tudod hasznalni jobb lesz mint sok 18 centis.
2020. aug. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mihez képest kicsi, az enyémhez biztosan az.
2020. aug. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%

Kicsi, de műtét ezen nem segit.

Menj pszihologushoz , kérj segitség, mert nagyon rossz vége lehet.

Nekem 14-15 hosszra és kerületre is, de ráment az életem mert csak ilyen kicsi. Csajozni nem tudsz majd vele, de legalább normális életed lehet.


Kérj lelki segitséget, műteni nem fogják

2020. aug. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!