Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kicsinek érzem a farkam és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsinek érzem a farkam és sokszor elégedetlen vagyok a méretekkel. Velem van a hiba? Ti mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Mint a címben is leírtam sokszor kicsinek érzem és elégedetlen vagyok vele. Nőhet még esetleg vastagságra/hosszra? 18 éves vagyok. 16-17 cm hosszú, 14 cm kerületű és 4-4.2 cm vastagságú. Esetleg kinek mi az ideálja?
2017. febr. 28. 01:21
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Ha tényleg az érdekel hogy kicsi, nem nem az.

Az én barátomé pl 13,5 cm, de nekem tökéletes. Úgyhogy így a számok alapján megnyugtatlak, nincs miért izgulnod, sőt a legtöbb pasinak ha jól tudom valahogy így vannak a méretei.


Az hogy hogyan használod, az a fontosabb :) inkább az érdekeljen. Nekem volt már 24 cm-es barátom, de sosem tudtam élvezni vele a szexet. Méret szerintem nem számít.


20/L

2017. febr. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jó méreted van. Ne parázz ezen, inkább használd...
2017. febr. 28. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincsen semmi baj vele, teljesen jó.
2017. febr. 28. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ramone ***** válasza:
Bánni kell vele jól és hidd el akkor senkit se fog érdekelni a méret
2017. febr. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na és mereven mekkora?
2017. febr. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
KAMU kérdés, csak dicsekedni akar . Persze nincs ekkora neki, csak szeretne.
2017. febr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Páromé 14 maximum és tökéletes minden szempontból, sőt, néha még így is hosszú :)
2017. febr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) Igen...valószínűleg viccből tettem fel a kérdést meg dicsekedni akarok, mit érek el vele de most úgy őszintén?
2017. febr. 28. 13:26
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan elhiheted, így teljesen jók a méreteid.

18/l

2017. febr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Öreg, ez már a mikropénisz kategória... az enyém 26 centis, 48 centi körátmérővel, sokszor ezt is kicsinek érzem. Barátnőm szégyenkezik is néha, úgyhogy technikával kell pótolnom.


Amúgy Sarah Jessica Parkerrel járok, és ekkora lób...szó pi...ába kell a töltelék :D

2017. aug. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!