Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk ti szeretkeznétek ezzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szeretkeznétek ezzel a lánnyal? 3 éve sokkal szebb volt de mostmár nem annyira szép

Figyelt kérdés

Most így néz ki


[link]


3 éve így nézett ki


[link]


Látjátok hogy 3 éve bomba csaj volt de mostmár nem annyira szép ennek ellenére mégis szeretkeznétek vele?


Pl punciba vagy fenékbe vagy orálisan?



2020. aug. 19. 12:03
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
harmonikus, csodás szexteljes életet folytatok egy csodás nő nemű egyeddel, akinek minden porcikáját imádom. Homo szex undorít. Meleg vagyok? Látom vágod a témát kérdező, azonosíts már engem is.
2020. aug. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

21# még nem jöttél rá hogy meleg vagy vannak akik 50 évesen jönnek rá ,hiába hiszed magadról hogy hetero vagy ha nem vonz egy fiatal szőke rövid hajú csaj az a melegségnek a jele , szóval ideje lenne felfedezni magad és most nem viccelek de nem tudod még magadról hogy meleg vagy.


Vannak akik házasságot kötnek nővel aztán rájönnek hogy melegek ,te is házasságot köttél nővel de ráfogsz jönni arra hogy igazából nem is vonzanak a lányok.


Legyen boldog életed azt kívánom és a szexuális életed ne éld meg egy nővel mert később rossz lesz ideje lesz majd a nemi életed egy férfival csinálni.


Sok boldogságot.

2020. aug. 20. 09:17
 23/42 anonim ***** válasza:
49%
Köszi szépen, örülök, hogy más meleg férfiak, mint a kérdező, ilyen nyíltan el tudják mesélni saját tapasztalataikat, amikből más, magukat heterónak hitt férfiak is tanulhatnak. Heteró férfi nem tudná ilyen jól megérteni a helyzetet. Melegek tartsanak össze!
2020. aug. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, akkor a nőknek mért nem kell minden pasit vonzónak tartaniuk? De akkor más példát mondok. Attól még, hogy rockot és metált hallgatok, még nem mondhatom azt egy ebbe a műfajba tartozó zenére, hogy nekem nem tetszik? Vagy matek tagozatosként nem mondhatom azt, hogy nem szeretem a geometriát, mert utálok szerkeszteni? Vagy foci drukkerként nem mondhatom azt egy csapatra, hogy utálom? Vagy egy Fidesz szavazó nem mondhatja azt, hogy a kormány valamit elrontott? Vagy ha én a Huawei telefonokat szeretem, akkor nem mondhatom egyikre se, hogy szar? Az összes példám ugyan olyan, mint a nők. Van egy nagy halmaz, amit sok egymástól különálló rész alkot. Mintha egy gépet raknál össze. Azokat az alkatrészeket rakod bele, ami szerinted jó. A nőkből is csak a számodra megfelelőket tartod vonzónak.
2020. aug. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
91%
A 24-es jól mondja.
2020. aug. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
#24 #25 #23 b..zik vagytok és kész vita lezárva ,remélek a jövő évi kotsog felvonuláson már ott lesztek budapesten.
2020. aug. 20. 12:16
 27/42 anonim ***** válasza:

Látom nehezedre esik elfogadni, hogy nem neked van igazad. Alapból maximum biszexek lehetnénk, mivel vonzódunk nőkhöz. De mivel férfiakhoz nem vonzódunk, így ez se igaz, tehát heterok vagyunk.

Eddig valahogy azt mondogattad, hogy fogadjuk el magunkat, de ahogy látom pont te vagy az, akinek baja van a melegekkel.

Azt meg még mellékesen megjegyezném, hogy szerintem marhaság a pride.

Remélem téged minden nő el fog majd utasítani, mert ezeket a géneket nem igazán kéne tovább adni.

2020. aug. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

Elton John is házas volt George Michael is udvarolt lányoknak utána mégis teljesen beb..zultak és már nem kellett nekik a nő.


Én pedig nem vagyok leszbikus.

2020. aug. 20. 13:40
 29/42 anonim ***** válasza:
loool a kérdező akkor csaj??? jó nagy fordulatot vett a sztori :)))
2020. aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

idézném a kérdező 13-as kommentjét: "#11 igen vonzó kívánatos nő !!!".

Akkor lányoknak szabad nőkre azt mondani, hogy kívánatos???

2020. aug. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!