Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk ti szeretkeznétek ezzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szeretkeznétek ezzel a lánnyal? 3 éve sokkal szebb volt de mostmár nem annyira szép

Figyelt kérdés

Most így néz ki


[link]


3 éve így nézett ki


[link]


Látjátok hogy 3 éve bomba csaj volt de mostmár nem annyira szép ennek ellenére mégis szeretkeznétek vele?


Pl punciba vagy fenékbe vagy orálisan?



2020. aug. 19. 12:03
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
#29 hát mondtam az elején vagy lehet az másik kerdesem volt.
2020. aug. 20. 13:48
 32/42 A kérdező kommentje:

30# miért is ne !


Igazat mondtam valóban szép minden nő.

2020. aug. 20. 13:49
 33/42 anonim ***** válasza:
Én a legszebb.
2020. aug. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Szóval lány vagy. Ezt eddig nem tudtam. De akkor ez már megmagyarázza, hogy mért vagy ennyire nagyképű. Már tudom is, hogy szerinted mért kéne, hogy a pasiknak minden csaj bejöjjön. Gondolom neked nem nagyon udvarolnak pasik, vagy nem olyanok, akik neked tetszenek, és aki meg neked tetszik, az visszautasít, így inkább azzal nyugtatod magad, hogy akinek nem jössz be, az meleg. Szerintem meg csak veled van a baj, hogy inkább a pasikat állítod be melegnek, ahelyett, hogy magadban keresnéd a hibát. Nagyképű rib*nc!
2020. aug. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

Jelenleg nem ugy nez ki, hanem igy: https://www.youtube.com/watch?v=w2eajVy45gs

Most szerintem egyaltalan nem noies. A korabbi videojaban a haja es a viselkedese nem tetszett, arcra meg oke. Az a "bomba csaj" max. 3-4 volt a 10-es skalan. Szoval inkabb nem vallaltam volna be. Most meg teljesen kizart.

Amugy a punci, oral tetszik, anal nem jon be. Biztos azert, mert meleg vagyok (jol tudom, ok is utaljak az analt, es a punci a kedvencuk, ugye?).

2020. aug. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

#34 én nem vagyok válogatós nekem mindegy csak férfi legyen nem számít a külsőség.


Pontosabban nekem mindegy férfi legyen és normális !!!


Mert ha undoritó a viselkedése természetesen akkor van a baj de ha normális akkor nem számít a külső ,pontosan nektek férfiaknak számít az hogy formás legyen a fenék nagy legyen a mell ha már kicsit narancsbőrös vagy ráncos a hasa az már nem jó.


Inkább ti vagytok a szanalmasak.

2020. aug. 20. 19:34
 37/42 A kérdező kommentje:
35# akkor mostmár tudom miért nem akar senki engem análba d.gni ,mert sok a meleg és még nem találtam teljesen heterot.
2020. aug. 20. 19:46
 38/42 anonim ***** válasza:
Ő nem nő,női testbe született,3éve kezdte el a férfi teste kialakítását,szóval férfi.
2020. aug. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Minket nevezel szánalmasnak, de ezzel a hülyeséggel jössz, hogy nekünk csak a mell és a fenék számít. De gondolom nektek se számít a pasi farkának a mérete. Gondolom neked mindegy, hogy mekkora, mert a 7 centis se lesz kicsi, de a 25 centis se lesz nagy. Amúgy tudod mért számít a mell és a fenék is? Mert az is a testéhez tartozik. Ugyan úgy, mint a lába, arca, haja. És nyilván akkor fog tetszeni a lány, ha a melle, feneke is tetszik. Mindenkinek megvan, hogy mit tetszik. Normális férfi nem a mell és fenék méret alapján választ. Én is voltam szerelmes olyan lányba is, akinek a testéhez képest kicsi volt a melle, feneke, és olyanba is, akinek meg a testéhez képest nagy volt. És egyáltalán nem érdekelt, mert mindkettőjüknek olyan személyisége volt, ami mellékessé tette a méreteiket.
2020. aug. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

#38 persze aki fiú testbe született és nővé operáltatja magát az persze nektek férfi marad !!!


De ha egy nő női testbe születik és tesztoszteron injekciókal férfiasá teszi magát az már persze nektek férfi !!!


Önellentmondás !!!

2020. aug. 20. 20:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!