Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sex közben, mikor elélvezek, utána nem érzem kényelmesnek az aktust. A makkom további izgatása irritál, a lábam kisé megmered és a hasizmom rángatózni kezd. Ez normális? 18/F

2020. aug. 23. 03:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális.
2020. aug. 23. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs, ez így van rendben.

Kis szünet után lehet folytatni, addig máshogy kényeztetsd a lányt

2020. aug. 23. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az azonnali második nekem is irritálja a makkost.

Érzékeny mindenkinek.

Mint a csikló, mikor kinyalod, és el élvez.

F

2020. aug. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ezek mellett még azonnal el is alszom, bár 5-10 perc elég. :D

Ugyanezt tapasztaltam már nőnél is, meg is lepődtem.

2020. aug. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindkét nemnél így van. Lényegében a makk és a csikló ugyanaz csak a fejlődés során más helyre és méretűre fejlődnek. ha sokáig izgatod utána érzékennyé válik. Teljesen normális. Sőt! Ez a normális.
2020. aug. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden inger fájdalmassá válik ha túlterheled az idegvégződéseket. Teljesen normális.
2020. aug. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy normális. Attól, hogy az ember örömszerzéssé nemesítette a szexet, annak eredeti célja az utódnemzés volt. Ahhoz pedig nem szükséges az ejakuláció utáni további reszelés.
2020. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!