Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert zavarnak igy össze a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert zavarnak igy össze a penisszel kapcsolatos kerdesek itt?

Figyelt kérdés

Kivancsiságból lemértem magamnak mekkora es jöttem megnézni mi az ideális méret , de mindenhol teljesen mást mondanak. Egyik lany szerint 13 masiknak 19, ezek kozul a lanyok kozul fix a fele fiú.

Egyesek szerint az atlag 13 másik szerint 16, a harmadik az eletere esküszik hogy csak a 18-20, a negyediknek csak az ujja is elég mert egy mágus. Es ebből napi 20.

Az oldalak is, a kutatások is eltérnek mert mindig van valaki aki kamuzik. Én nem vágom mi a hiteles már.

Ossze vagyok már zavarodva mint malacok az esőben.

Most akkor az átlagnál a nagyobb a "jó"?

De akkor miert kissebb az atlag mint ami jo? Mi az atlag akkor? Elvileg a hüvely max 14-5 centire nyúlik. Mégis a bagázs fele a gyomrat akarja megdug*i. Most akkor mivan?



2020. aug. 28. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Ne fáraszd már magad ezzel a baromsággal.

Nekem 13cm, nem volt rá panasz. Nem ez a méret gond hanem ha azon agyalsz, hogy elég-e vagy hogy elég jó vagy-e. Abban volt már részem. Működjön rendeltetés szerűen és bőven elég lesz. Akinek meg nem, megmutatod a kijáratot.


30F

2020. aug. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 StevenUp ***** válasza:
87%

Azért zavar össze mert érdekek téged.

Ne érdekeljen mert rajtad kívül senkit sem érdekel.

A csajod rá fog ülni a 10 centisre is de ha emberileg egy nulla vagy akkor senkit sem fog érdekelni az sem ha harminc centis lób**ó szerszám van a lábad között

2020. aug. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

[link]



Ez nagyon erre a témára vág, főleg a végén a csattanó :D

2020. aug. 29. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
A legfontosabb hogy az ideális péniszméret az ideális pasihoz tartozik. A nők nem a péniszbe, meg x cm-be szeretnek bele, nem azt kívánják meg hanem a Férfit akié a pénisz. Te sem a p.nát kívánod hanem a nőt (ha nem így lenne akkor megdugnád a fogatlan, hajléktalan Mucikát az aluljáróból, merthogy neki is van p.nája). Szóval ez úgy műxik, hogy a Nő megkívánja a Férfit, annak van amekkora van (az ért ne 5 cm-s legyen, de ha már 12 megvan az perfect) és ha tudja is használni akkor tökéletes méret, nem cserélnék le a szomszéd Józsi bácsira mert neki 3 cm-vel nagyobb.
2020. aug. 29. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, nagyon nagyon jó az egyik kérdésed. Javaslom csak külön is kiírni. Méghozzá Emberek-Emberi tulajdonságokba IS beleillene, mert pszichológiai-szociológiai kérdés is!


"Most akkor az átlagnál a nagyobb a "jó"?

De akkor miert kissebb az atlag mint ami jo?"


Próbálok válaszolni tapasztalt, fejét -evésen kívűl másra is- használó férfiként.


"Az oldalak is, a kutatások is eltérnek mert"

Mert igazából többnyire nem a merev péniszt mérik. Megfogják a lankadtat, és kinyújtják. Ennek a módszernek 2 nagy hibája van:


A) Nem mindig egyforma erővel húzzák. Orvostól és tesztalany fájdalomérzetétől is függ

B) Hiába állítják h ez a módszer pontos*. Nem az! Én kb 12cm re tudom csak nyújtani, ha 'flaccid' . Ettől jóval sokkal nagyobb erekció közben. (Vérpénisz, talán ezért)

C) Van mikor bemondásra regisztrálják

D) Más populáció,vagy azon belül nem reprezentatív a minta


Hogy miért zavarnak össze? Miért ilyen nagy a szórás? Több okra tippelek


Válaszolók jelentős része:

1) Azt se tudja miről beszél, bemondásra elhiszi h Pistának 20cm volt.

2) Életében nem járt még benne pénisz

3) Státusznak tekintik, ha nekik nagyobb jutott.

4) Legfontosabb: tényleg vannak olyan csajok, akik igénylik a hosszút. Ez GENETIKA. Nem sokan vannak, csak 10% kb, de van

5) Az "ideális" méretet nem érzés, hanem látvány alapján alakítják a fejükben. Fiukhoz hasonlóan a nőkre is hat a média agymosása.

6) Vannak csajok, akik tágabbak. Ez egyrészt GENETIKA, másrész mozgásszegény ÉLETMÓD, harmadrészt ha (állítólag, de ezt nem tudom) már SZÜLTEK babát...

2020. aug. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Mert pont ennyire különböznek a méretek, az igények és a vélemények a valo életben is. Tényleg van olyan lány, aki a 18/5 alatt kinevet, és olyan is, akinek a 13/4 fáj.
2020. aug. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Mert hülye vagy! Engem nem zavarnak össze és tudod miért? Mert nem a pénisz érdekel, hanem a punci. A pénisszel a lányok foglalkozzanak,ne a pasik!
2020. aug. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert kicsi van neked!Vagy nem is kicsi,csak azt hiszed.Annyit mondott nő ha felhajtva felér a köldöködig az a jó méret.
2020. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem kicsi, és nem is kell egy nőnek se.

Lehet azt mondani hogy a hiszti miatt, de teljesen mindegy.

A lényeg hogy akinek kicsi jutott annak nem jut nő, mindegy hogy a női igény miatt vagy a kis méret kialakult/kialakitott önbizalomhiány miatt. Az eredmény ugyanaz.


Az ideális 16-17/5 méretet a nők mondják

Az átlagos 13-14/4 a felmérések mondják, egész egyszerűen megnyugtatásért, hogy fétfiak tiz-száz milliói ne legyenek depressziósak vagy öngyilkosok,alkoholisták. Ez is beismert pszihologia trükk.


A nők nem véletlenül mondanak nagyobbat mint a súlykolt átlag, egész egyszerűen azért mert az a valódi átlag , arra vannak tervezve.

Ha 16-18cm mar extrának számitana ami csak a férfiak 10-20%-nak van, európa már kihalt volna...

2020. szept. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!