Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, sok ilyen kérdés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, sok ilyen kérdés volt, de kisebb pénisszel kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam de hátha akadnak újak. Milyen, hogy lehet jobbá tenni, egyáltalán van e ezzel valami gond. Koszonom
2015. szept. 19. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
kutyapóz,illetve a lány lábait a fiú nyakába és akkor talán érezni is valamit
2015. szept. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerinted valóban őszinték lesznek hozzád? Milyen kicsi az is kérdés.. pl 12-13cm, mert az gáz, nekem is akkora van és nem váltottam ki egetrengető sikereket ezzel, csak így finoman fogalmazva. A vastagsággal még tudsz némit menteni,pl ha ilyen 4-5cm, ha ezalatti az dupla handikapp.
2015. szept. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha túl kicsi, akkor esélytelen...


Lefeküdtem egy sráccal, akinek 10/3-as pénisze volt. Azt mondta, hogy az exével 7 évig voltak együtt. Hát én szex közben alig éreztem valamit, el sem tudtam képzelni, hogy hogy bír ki bárki HÉT évet egy ilyen minikukaccal...


Ellenben az a véleményem, hogy ha elég vastag, mondjuk 4,5 fölött, akkor mindegy, milyen hosszú.

2015. szept. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
14/4 az enyém.
2015. szept. 20. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!