Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tehetek ebben az esetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem az lenne, hogy együtt vagyok egy lánnyal aki 15 éves volt, mikor összejöttünk, most 16, nem tartom valószínűnek, hogy szűz, nem beszéltünk erről, mert igazából nem érdekel. Én 18 voltam, most 19. A probléma az, hogy egy ideje már pettingelünk, de egyszerűen nem tudok eljutni a lánnyal a szexhez. Kb két hónap után mondtam neki, hogy benne lennék, erre azt mondta, hogy majd lesz olyan is. Mikor legelőször nálunk aludt, az anyukája közölte velem, hogy csak akkor aludhat velem, ha nem csinálok vele semmi olyat. 1-2 hónappal ezek után egy petting során a nagy mámorban odatettem neki, viszont mondta, hogy "oda ne!". Ezután még egyszer próbálkoztam úgy, hogy mondtam neki, hogy van nálam régebbről óvszer. Erre kérdezősködni kezdett, hogy minek van régről, (teljesen bontatlan volt, anyámék adták, mikor elkezdtem bulizni, hogy ha hülyeséget csinálnék, akkor legalább védekezzek, ezt elmondtam neki is) erre csak azt mondta "jó" és nem történt semmi.

Ez az egész nekem elég fura, mivel együtt vagyunk több mint fél éve, nem igazán jött szóba nála a dolog sosem. Én mindig úgy voltam vele, hogy ezzel kapcsolatban a nőnek kéne mondani, hogy mikor akarja, vagy mondani, hogy már szeretné.


Szerintetek normálisan csináltam a dolgokat, vagy teljesen nem így műkődne?



2020. szept. 3. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
szakitás.
2020. szept. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Hagyd ott.
2020. szept. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Várj még fél évet.
2020. szept. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Üljetek le megbeszélni.

Ha ő nem hozza fel a témát akkor hozd fel te.

Nagyon fontos egy kapcsolatban a kommunikáció.

Már azt sem értem,hogy nem tudod szűz-e mert nem is érdekel.

Azért jó ha tudod,mert ha szűz márpedig a leírásból én ezt veszem le, sokkal figyelmesebb kell legyél az első alkalomkor.

De te ismered lehet tényleg nem szűz de akkor is jó ha beszéltek mert lehet valami trauma érte korábban és ezért nem szeretné.

2020. szept. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Beszéld meg vele hogy miért nem, milyen komplexus, gátlás tartja vissza. S próbáld tovább erősíteni a bizalmat. S igen, vannak nők akik nehezen tudják elengedni magukat, de erőltetni nem érdemes. Te meg döntsd el, hogy meddig akarsz várni, lehet újabb fél év, vagy két év lesz (a következő pasijával meg egy hónap után dugni fog), de lehet két hét. Tűzd ki az időpontot és ha nem, akkor nem - tudod mit kell tenned.
2020. szept. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy arra nem gondoltál hogy szexuálisan frusztralt vagy korábban valaki zaklatta?:/ Vagy aszex ?
2020. szept. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Bírom ezt a "beszéd meg vele+ tanácsot. Egy lánnyal nem beszélni kell a szexről, hanem szerelembe ejteni. Elvenni az eszét annyira, hogy levegőt se kapjon nélküled. Akkor majd le se tudod vakarni a farkadról. Ha erre nem vagy képes, akkor ne őt hibáztasd.
2020. szept. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Utolsó,de egy lánnyal beszélni is kell a szexről.

Szerintem te sem vagy gondolatolvasó és nem minden lány ugyanúgy szereti.

Ezért jó ha megbeszélik ki mire vágyik,mi esik jól.Főleg egy komoly kapcsolatban.

Emellett vannak olyanok akik amikor szerelmesek akkor is kapnak levegőt a másik nélkül.Vagy éppen alacsonyabb a libidója,akármennyire is szerelmes nem fog állandóan a farkadon ülni.

2020. szept. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod, szűz-e? Azt tudod, hogy hívják?
2020. szept. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!