Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexuális bűnt követek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális bűnt követek el vagy sem, ha a követekezőt teszem? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

Szomszédban van egy lány, aki nemrég múlt 13 éves. A múltkor együtt mentünk haza a sparból, és azt mondta mekem, hogy amikor a szülei nem lesznek otthon, menjek át, mert ő szeretné ha orálisan kielégíteném a punciját. Utána meg ő is kielégítene engem szájjal. Azt mondta, hogy olvasta valahol, hogy ez nem számít szexnek, mivel nem történik fizikai behatolás. Ez csak egy kis rosszalkodás, huncutkodás. Hát nem tudom mitévő legyek. Eddig nem mertem megtenni, nehogy valami baj legyen ebből. A múltkor már hívott, de nem mentem.

Szerintetek jól döntöttem, vagy ez tényleg csak huncutkodas, és semmi különös.



2020. szept. 7. 17:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hany eves. Vagy kerdezo attol fugg:)
2020. szept. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok, és nem értem, hogy miről ír a 11 es. Én még soha nem írtam ki még ehhez hasonló kérdèst sem, nem hogy kislàny molesztálósat. Nem is làttam még ezeket a kèrdéseket, úgyhogy nem én vagyok az. Ez most valódi eset, nem szoktam ilyesmiket ki írni még véletletnül sem.
2020. szept. 7. 23:35
 13/20 anonim ***** válasza:
26%
Ha valódi eset, akkor szimplán pedofil vagy, ember! :)
2020. szept. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Miért lennék az? Olvasd el a kérdést. Még nem csináltam semmit, pontosan ezért érdeklődöm. Így akkor nem is vállalom be,úgyhogy nem vagyok az hidd el.
2020. szept. 7. 23:50
 15/20 anonim ***** válasza:
58%
Ahhoz csinálni kell valamit, hogy pedofil legyél? Nem hiszem. Nézd csak meg a drága nagykövetet. Ő se dugott meg senkit, mégis akkora pedofil trágyadomb, mint ide Lacháza.
2020. szept. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
41%

Mindegyik pedo úgy kezdi, hogy "még" nem csinált semmit...

13 éves!!!

2020. szept. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
32%
Mondjuk 24 évesen egyértelmű nem a válasz, nincs ezen mit gondolkozni.
2020. szept. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Te kis kamugép!
2020. szept. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Amúgy a 13 az megrontás ha te 24 vagy, de ha ő elmúlik 14 akkor teljesen törvényes. Bár kétlem hogy a kérdés valódi lenne...
2020. szept. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki írt,de ez már egy régebbi dolog, nem foglalkozom már ezzel, rövidre lett zárva az ügy, így már a kérdès is tárgytalan. Nem kérek több választ. Köszi.
2020. szept. 12. 00:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!