Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez beteges vagy inkább ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez beteges vagy inkább ilyen a tökéletes szerelem?(bővebben lent)

Figyelt kérdés

Röviden annyi a történet,hogy nő vagyok,és beleszerettem egy nálam jóval idősebb személybe,aki szintén nő.Viszont ezen kívül a testi-lelki vonzalom kívül érzek iránta mást is.Úgy ragaszkodom hozzá,mintha az anyám lenne,és,ahogy fel is tud tüzelni,ugyanúgy meg is tud nyugtatni,ha szükséges,amire korábbi szerelmeim nem voltak képesek,és egyáltalán,irántuk "csak" szerelmet éreztem,pddig az egyik jóval idősebb volt nálam szintén.

Ez nagyon durva? :/



2020. szept. 9. 09:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor anyakomplexus.
2020. szept. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Amikor szerelmes voltál, akkor is nőbe? Ha igen, akkor ez is szerelem, csak felfokozottabb, inkább anyakomplexus, ill. anyahiány. Kérdés milyen viszonyban voltál anyukáddal, kaptál-e elég szeretetet tőle?
2020. szept. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van ha ő is viszonozza.
2020. szept. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!